پشتیبانی : 021 - 2842 - 6599

  • کد شعب بانک سامان در انابد

انابد، شهری بین روستایی و کوهستانی

انابد یکی از شهرهای زیبا و دیدنی استان آذربایجان غربی در غرب ایران است.شماره شبا بانک سامان این شهر در دامنه‌های جنوبی کوه سهند واقع شده و دارای طبیعتی بکر و مناظری خیره کننده می باشد. این منطقه به دلیل پوشیده شدن در برف بهار نیز معروف است و با جلیقه میهن فارسی خود به سر می برد.

جاذبه های گردشگری انابد

انابد دارای تپه‌های باستانی و یک قلعه قدیمی است که جاذبه‌های مهم گردشگری را به خود جذب می کند.تبدیل کارت به شبا بانک سامان تپه های باستانی در حومه شهر و در منطقه ای به نام «خلال خور» قرار دارند که با سنگ های بزرگی ساخته شده اند و باستان شناسان را به خود جذب می کند.

قلعهٔ انابد نیز یکی دیگر از جاذبه‌های دیدنی است.تبدیل کارت به حساب بانک سامان این قلعه در سال‌های قدیم به عنوا واقع شده و اکنون به گردشگران و بازدیدکنندگان باستان‌پژوه ارائه خدمات می‌دهد. قدمت قلعه از دوره باستان است و تاریخچه ای متنوع دارد. قسمت نیمه شمالی این قلعه در قرونٔ اموی و عباسی ساخته شده و قسمت جنوبی آن از قرونٔ صفویه به بعد می‌باشد. نشانه‌های بارز صحن دار و بتی کوکب که در فضای داخلی قرار دارد اشاره ای به هنر صفوی دارد و نقشهمختصر جامه‌درانی يك نیشابوری خلوت كه در آبه کتیبهٔ تزييني به رنگی است، سرآوارین صرفه یافته از زمين بكار رفته است.

شعب بانک سامان در انابد

بانک سامان یکی از بزرگترین بانک های خصوصی ایران است و در سراسر کشور شعب و مجموعه ی متنوعی از خدمات بانکی را ارائه می دهد.تبدیل شماره حساب به شبا بانک سامان شعبه های این بانک در تمامی استان های ایران و حتی در مناطق روستایی و کوهستانی واقع شده اند.

شعبه بانک سامان در انابد نیز یکی از شعبه های این بانک در استان آذربایجان غربی است.تبدیل شبا به حساب بانک سامان این شعبه در کنار سایر شعب بانک سامان در شهرهای بزرگ ایران، خدمات بانکی و مالی متنوعی را برای مشتریان خود در این شهر فراهم می کند. همچنین شعبه بانک سامان در انابد خدمات بانکی این بانک از جمله افتتاح حساب، منتقل کردن وجه، وام گرفتن و پرداخت قبض های مختلف را ارائه می دهد.

خدمات بانک سامان در انابد

علاوه بر شعبه بانک سامان در انابد، این بانک نیز خدمات بانکی و مالی متنوعی را در این شهر فراهم می کند. از جمله خدماتی که بانک سامان در انابد ارائه می دهد می توان به:

  • خدمات اینترنتی بانکی
  • کارت های بانکی
  • افتتاح حساب بانکی
  • وام های مسکن و خودرو
  • پرداخت قبوض
  • ارائه کارت های اعتباری و پیش پرداخت

این خدمات بانکی مدرن و متنوع، امکان استفاده آسان و راحت از خدمات بانکی را برای مشتریان بانک سامان در انابد به ارمغان می آورد.

در نتیجه، شهر انابد با طبیعتی خیره کننده و شعبه های بانک سامان با خدمات بانکی و مالی متنوع، دو جذابیت بسیار برای مردم و بازدیدکنندگان خود دارند.