پشتیبانی : 021 - 2842 - 6599

  • کد شعب بانک رسالت در تبریز

شهر تبریز

تبریز پایتخت استان آذربایجان شرقی و یکی از شهرهای بزرگ ایران است.شماره شبا بانک رسالت این شهر با جمعیتی بالغ بر 1.5 میلیون نفر، دومین شهر پرجمعیت ایران پس از تهران است. تبریز با تاریخ برنامه ریزی شده‌ای که به قدمت بالغ بر 4 هزار سال برمی‌گردد، یکی از مهم‌ترین مراکز فرهنگی، اقتصادی و صنعتی ایران است.

شعبه های بانک رسالت در تبریز

بانک رسالت یکی از بزرگترین بانک های ایران است که خدمات بانکی متنوعی را در شهرهای مختلف کشور ارائه می‌دهد.تبدیل کارت به شبا بانک رسالت تبریز نیز از جمله شهرهایی است که شعبه های بانک رسالت در آن واقع شده است. این شعبه ها با هدف تسهیل در دسترسی هموطنان به خدمات بانکی و ارائه خدمات بهره وری بیشتر در حوزه مالی، برای مردم منطقه فعالیت می‌کنند.

شعبه های بانک رسالت در تبریز شامل موارد زیر می‌شود:

شعبه مرکزی تبریز

این شعبه به عنوان مرکزی ترین شعبه بانک رسالت در تبریز فعالیت می‌کند.تبدیل شماره حساب به شبا بانک رسالت این شعبه ارائه خدمات متنوعی از قبیل باز کردن حساب، ارائه وام و اعتبارات بانکی، ارائه خدمات کارت به کارت و ... را برای مشتریان بانک فراهم می‌کند.

شعبه آزادی

شعبه آزادی بانک رسالت از جمله شعبه هایی است که در محله آزادی تبریز واقع شده است.تبدیل شبا به حساب بانک رسالت این شعبه نیز خدمات بانکی متنوعی را به مشتریان ارائه می‌دهد.

شعبه ائل گلی

شعبه ائل گلی بانک رسالت در یکی از معروف‌ترین محله های تبریز قرار دارد. این شعبه نیز خدمات بانکی را در این منطقه ارائه می کند.

خدمات بانک رسالت در تبریز

بانک رسالت ارائه دهنده خدمات بانکی متنوعی است که در تبریز نیز قابل دسترسی است. این خدمات عبارتند از:

باز کردن حساب

بانک رسالت به مشتریان خود امکان باز کردن حساب در واحد های مختلف از جمله حساب های اداری، حساب های شخصی و حساب های جاری را می‌دهد. این امکان به افراد و شرکت ها کمک می‌کند تا امور مالی خود را به راحتی انجام دهند.

وام

بانک رسالت انواع وام های شخصی و وام های مسکن را برای مشتریان خود در اختیار قرار می‌دهد. این وام ها به محض تأیید و پرداخت، به مشتریان کمک می کند تا نیازهای مالی خود را برطرف کنند.

ارائه خدمات کارت به کارت

بانک رسالت امکان ارسال وجه به صورت کارت به کارت را به مشتریان خود می‌دهد. این خدمات فراهم می‌شود تا مشتریان بتوانند به راحتی و به سرعت وجه خود را از طریق کارت به کارت به سایر افراد انتقال دهند.

با توجه به اینکه بانک رسالت یکی از بانک های معتبر و بزرگ ایران است و شعبه های فعال در تبریز دارد، مردم این شهر می‌توانند از خدمات متنوع این بانک استفاده نمایند.