پشتیبانی : 021 - 2842 - 6599

  • کد شعب بانک رسالت در گروک

شهر گروک

گروک یکی از شهرهای قشم است که در جنوب کشور ایران واقع شده است.شماره شبا بانک رسالت این شهر با طبیعت فراوان و جاذبه‌های گردشگری منحصر به فرد، به یکی از مقصدهای محبوب گردشگران داخلی و خارجی تبدیل شده است.

گروک به دلیل آب و هوای معتدل و جذابیت‌های طبیعی که دارد، هر ساله میزبان گردشگران فراوانی می‌شود.تبدیل کارت به شبا بانک رسالت با کوهستان‌هایی با مناظر زیبا، دریایی با آب و هوای مطبوع و بیش از ۱۷ جزیره استوایی، گروک فرصت‌های زیادی برای تفریح و استراحت به مسافران ارائه می‌دهد. همچنین، دریاچه مناطقی دیگری همچون آب دریایی، بادگیر سنگی، محل جهت باران‌واری را دارد.

این شهر بسیاری از فرصت‌های برای تفریح در طبیعت ارائه می‌دهد؛ از جمله ممکن است بخواهید یک جلسه درمانی به روش تلاوی قرآن تجربه کنید یا مشاهده کنید که کارگاهی را می‌توانید با چوب و قطعات دریایی طراحی کنید.تبدیل کارت به حساب بانک رسالت از دیگر اماکن توریستی گروک می‌توان به جزر و مد نسیم سحر، پارسال اشاره کرد. در آنجا می‌توانید در جایی با آرامش به هنگام غروب خورشید با یاخت نیمنا دریاچه احیای طبیعت را تجربه کنید، و اگر به دنبال جزیزه‌ای با آبهای سبز و مسافرت بوت‌تل تمیز، به نیکوکاران نزدیک شوید تا جزیره ای خصوصی و ویژه را در اختیار داشته باشید.

شعبه های بانک رسالت در گروک

بانک رسالت یکی از بزرگترین بانک‌های خصوصی ایران است که در سال ۱۳۷۲ تاسیس شده است و هم اکنون با شبکه وسیعی از شعب و بازاریابان در کشور فعالیت می‌کند.تبدیل شماره حساب به شبا بانک رسالت این بانک در تلاش است تا خدمات متنوعی در بخش بانکداری به مشتریان خود ارائه دهد و شعبه‌های فعالی در سراسر کشور دارد، از جمله در شهر گروک.

بانک رسالت در گروک شعبه ای را ایجاد کرده است تا امکانات بانکی را برای مشتریان محلی و گردشگران فراهم کند.تبدیل شبا به حساب بانک رسالت این شعبه با ارائه خدمات متنوع مانند جوابگویی به سوالات مشتریان، ارائه اطلاعات در مورد خدمات بانکی، تسهیل در انجام تراکنش های مالی و ... ، تلاش می کند تا نیازهای بانکی مشتریان را برطرف کند.

خدمات اصلی بانک رسالت در شعبه گروک عبارتند از:

  1. پرداخت وجه صورت حساب
  2. مدیریت حساب بانکی
  3. انتقال وجه بین بانکی
  4. دریافت وام و تسهیلات بانکی
  5. پرداخت قبوض خدمات عمومی

شعبه گروک بانک رسالت با تیمی از کارکنان متخصص و با تجربه، همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهد و نیازهای آن‌ها را برطرف کند. با داشتن شعب در سراسر کشور و استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته، بانک رسالت قادر به ارائه خدمات بهتر و سریعتر به مشتریان خود است.