پشتیبانی : 021 - 2842 - 6599

  • کد شعب بانک رسالت در چناره

شهر چناره

شهر چناره یکی از شهرهای استان کهگیلویه و بویراحمد واقع در جنوب غربی ایران است.شماره شبا بانک رسالت این شهر در ۷۹ کیلومتری شهر یاسوج، مرکز استان قرار دارد و ارتفاع آن از سطح دریا حدود ۱۳۳۱ متر است. با آب و هوای معتدل کوهستانی و طبیعتی منحصر به فرد، چناره به یکی از مقاصد گردشگری محبوب در استان شهرت دارد. شهر چناره به دلیل وجود مناظر طبیعی زیبا، آثار تاریخی مذهبی و فرهنگی، آبشارها، باغات میوه و تجمع مردم در مناسبت‌های مذهبی و ملی جذابیت بسیاری دارد.

شعبه های بانک رسالت در چناره

بانک رسالت یکی از بزرگترین بانکهای ایران است که خدمات متنوعی را به مشتریان خود ارائه می دهد.تبدیل کارت به شبا بانک رسالت این بانک شعب و دفاتر زیادی در سراسر کشور دارد و چناره هم از جمله شهرهایی است که شعبه ای از این بانک را در خود جای داده است.

شعبه بانک رسالت در چناره مجهز به تمام امکانات مورد نیاز بانکی است و در اختیار مشتریان خود خدمات متنوعی را ارائه می دهد.تبدیل کارت به حساب بانک رسالت این شعبه در جهت رفاه حال و راضی نمودن مشتریان خود تلاش می کند و سعی می کند تا بهترین خدمات را به آن ها ارائه دهد. مهمترین خدمات ارائه شده توسط شعبه بانک رسالت در چناره عبارتند از:

  1. پرداخت قبوض
  2. قرض الحسنه
  3. گرفتن وام با ضامن یا بدون ضامن
  4. صدور کارت های بانکی
  5. تسهیل در انتقال وجه داخلی و خارجی
  6. باز کردن یک حساب بانکی
  7. خرید اوراق بهادار

شعبه بانک رسالت در چناره با تیمی متخصص و مجرب همراه است که به مشتریان مراجعه کننده خدمات پشتیبانی عالی را ارائه می دهد.تبدیل شماره حساب به شبا بانک رسالت این شعبه دارای کارکنانی با تجربه و آموزش متخصص در ارائه خدمات مالی به مشتریان است. همچنین، مشتریان می توانند با مراجعه به این شعبه از مزایایی مانند برقراری ارتباط مستقیم با کارکنان بانک و اخذ مشاوره مالی با اطمینان کامل بهره ببرند.

در نهایت توصیه می شود که کلیه مشتریان بانک رسالت در چناره، برای انجام امور بانکی خود به این شعبه مراجعه کنند تا از خدمات متنوع و عالی این بانک بهره ببرند.تبدیل شبا به حساب بانک رسالت