پشتیبانی : 021 - 2842 - 6599

  • کد شعب بانک رفاه در خومه زار

شهر خومه زار

خومه زار شهری در استان کرمان واقع در جنوب شرقی ایران است.شماره شبا بانک رفاه این شهر از شهرستان‌های منطقه رفسنجان بوده و درازا به طول‌ها خشک بوته‌های واسطه بین بیابان تنگ دیر و سیرجان در شمال و بیابان دشک در جنوب، تجمع کرده است.

جاذبه‌های گردشگری خومه زار

خومه زار دارای منظره‌ها و جاذبه‌هایی است که برای گردشگران جذاب است.تبدیل کارت به شبا بانک رفاه از جمله این جاذبه‌ها می‌توان به آبشار شکوهیه، آبشار بلوک دوغان و کوه‌های بلند و زیبای اطره اشاره کرد. همچنین طبیعت بکر و زیبای این منطقه میزبان گردشگرانی است که به دنبال استراحت و آرامش هستند.

شعبه‌های بانک رفاه در خومه زار

بانک رفاه یکی از بزرگترین بانک‌های ایران است که شعبه‌های زیادی در سراسر کشور دارد.تبدیل کارت به حساب بانک رفاه خومه زار نیز یکی از شهرهایی است که شعبه‌های بانک رفاه در آن مستقر هستند. این شعبه‌ها امکاناتی نظیر صرافی، خودپرداز و امکانات بانکی متنوع دیگر را در اختیار مراجع‌کنندگان قرار می‌دهند. این شعبه‌ها در لوکیشن‌های مرکزی و قابل دسترسی در شهر قرار دارند.

خدمات بانک رفاه در خومه زار

بانک رفاه با ارائه خدمات برخط و حضوری، مراکز مالی و بانکی خوبی را در خومه زار فراهم کرده است.تبدیل شماره حساب به شبا بانک رفاه خدمات این بانک از جمله حساب‌های جاری و پس انداز، امکان اعتباری برای کارت‌های بانکی، وام مسکن و خرید خودرو، بیمه، سپرده‌گذاری و سایر خدمات بانکی می‌باشد. علاوه بر این، بانک رفاه ارتباط فعال با مشتریان خود را از طریق پشتیبانی مشتریان، سامانه ارتباطی خدمات بانک رفاه (شماره ۶۱۵۸۳) و سایت اینترنتی خود به دست می‌دهد.