پشتیبانی : 021 - 2842 - 6599

  • کد شعب بانک پست بانک در خوانسار

شهر خوانسار

شهر خوانسار یکی از شهرهای استان اصفهان در کشور ایران است.شماره شبا بانک پست بانکاین شهر در شمال غربی استان به فاصله ۵۷ کیلومتری اصفهان قرار دارد و دارای اقلیم آب و هوایی معتدل کوهستانی می باشد. خوانسار یکی از شهرهای قدیمی ایران بوده و دارای آثار تاریخی متعددی است. جمعیت این شهر بر اساس سرشماری سال ۱۳۹۵ حدود ۱۲۰ هزار نفر گزارش شده است.

شعب بانک پست بانک در خوانسار

بانک پست بانک یکی از بزرگترین بانک های ایران است که خدمات متعددی در سراسر کشور ارائه می دهد. شعب بانک پست بانک در خوانسار نیز از این قاعده مستثنی نیست. در حال حاضر شعب بانک پست بانک در خوانسار در محلات مختلف شهر فعالیت دارند و به مردم خدمات متنوعی در حوزه های مختلف بهداشت، فناوری اطلاعات، پرداخت ها و کیفیت زندگی ارائه می دهند.

خدمات بانک پست بانک در خوانسار

بانک پست بانک در خوانسار خدمات مختلفی را به مشتریان خود ارائه می دهد. این خدمات عبارتند از:- امکان باز کردن حساب های بانکی با بهره مندی از سیستم های بانکی مدرن.- امکان برداشت و واریز وجه در شعب بانک پست بانک.- صدور کارت های بانکی و ارائه خدمات مربوط به آنها مانند متصل شدن به سامانه های آنلاین و استفاده از امکانات دیگر خدمات بانکی.- ارائه وام های مسکن و وام های مصرفی به مشتریان با شرایط ویژه و نرخ سود مناسب.- خدمات ارسال و دریافت پستی به همراه تأمین کنندگان هزینه ها و سرورانه به مشتریان.- امکان بهره برداری از سیستم بانکی از طریق اینترنت و موبایل.در کل، بانک پست بانک با داشتن شعبات پراکنده در سراسر کشور و ارائه خدمات شعبه ای و آنلاین مناسب برای مشتریان خود، موفق به جذب تعداد زیادی از مشتریان گردیده است. در خوانسار نیز این بانک با ارائه خدمات متنوعی و همچنین دسترسی آسان به شعبات و خدمات آن، توانسته است به یکی از بانک های محبوب و پرطرفدار این منطقه تبدیل شود.