پشتیبانی : 021 - 2842 - 6599

  • کد شعب بانک پاسارگاد در نلاس

شهر نلاس و شعبه‌های بانک پاسارگاد در نلاس

نلاس شهری در استان بوشهر قرار دارد و جزو مناطق نفت‌خیز جنوب کشور محسوب می‌شود.شماره شبا بانک پاسارگاد این شهر با داشتن منابع نفتی غنی، توانسته است به یکی از مهم‌ترین مراکز نفتی و گازی کشور تبدیل شود. با افزایش فعالیت‌های نفتی در این منطقه، بهبود زندگی مردم نلاس و توسعه نیروی انسانی در این منطقه متناسب با اهمیت عمده این بخش اقتصادی، بسیار حائز اهمیت شده است.بانک پاسارگاد یکی از بزرگترین بانک‌های عمومی کشور است که از شعب و مجموعه‌های متنوعی در سراسر ایران برخوردار است. شعبه‌های بانک پاسارگاد نیز در شهر نلاس ایستگاه ندارد و منتظرهای در صورت نیاز به خدمات بانکی می‌توانند به کرماشان و شهریاری مراغه که دو شهر پرجمعیت در استان بوشهر هستند، مراجعه کنند.در شهر کرماشان که مسافت آن تا نلاس حدود ۲۰ کیلومتر است، یک شعبه‌ی بانک پاسارگاد دایر است که خدماتی همچون باز کردن حساب، صدور کارت زرد، ارائه وام و تسهیلات بانکی، خدمات پرداخت و پیگیری قبوض، خدمات پرداخت آنلاین و... را در اختیار ساکنان و مشتریان خویش قرار می‌دهد.همچنین شهر شهریاری، که متعاقب مسافت بین نلاس و کرماشان حدود ۳۰ کیلومتر است، نیز یک شعبه‌ی بانک پاسارگاد دارد که می‌تواند در موارد نیاز از طرف ساکنان و اهالی شهر نلاس مورد استفاده قرار بگیرد.قبل از مراجعه به شعب بانکی پاسارگاد در نلاس، می‌توانید با شماره ۱۴۱۰ داخلی ۵ واحد مشتریان بانک پاسارگاد تماس بگیرید و از خدمات و شعبه‌هایی که در دسترس میزبان شما عزیزان هستند، پرس و جو کنید.

خدمات بانک پاسارگاد در نلاس

بانک پاسارگاد خدمات مختلفی را به مشتریان و ساکنان شهر نلاس ارائه می‌دهد. به مواردی می‌توان اشاره کرد مانند:
  • صدور کارت‌های بانکی: بانک پاسارگاد طیف وسیعی از کارت‌های بانکی را ارائه می‌دهد، از جمله کارت‌های علائمی مانند کارت زرد و کارت اعتباری. با صدور کارت‌های بانکی، امکاناتی همچون برداشت وجه از دستگاه‌های خودپرداز، پرداخت قبوض، انجام خرید اینترنتی و... را خواهید داشت.
  • افتتاح حساب بانکی: بانک پاسارگاد به مشتریان خود امکان افتتاح حساب بانکی در صورت نیاز به خدمات بانکی در این منطقه را می‌دهد.
  • صدور وام‌های تسهیلاتی: بانک پاسارگاد، به منظور کمک به مشتریان خود در تامین نیازها و پروژه‌های مختلف، وام‌های تسهیلاتی را در اختیار آنان قرار می‌دهد. این وام‌ها می‌توانند شامل وام‌های مسکن، وام‌های خودرو، وام‌های مصرفی و... باشند.
از دیگر خدماتی که بانک پاسارگاد در شهر نلاس ارائه می‌دهد، می‌توان به خدمات و پشتیبانی آنلاین، خدمات مدیریتی، خدمات مبادلات و انتقالات مالی و... اشاره کرد. به علاوه، با استفاده از سامانه بانکی این بانک، می‌توانید به راحتی قبوض خود را پرداخت نموده و از سرویس‌های آنلاینی همچون خرید شارژ و پرداخت قبض استفاده کنید.بانک پاسارگاد با طیف گسترده‌ای از خدمات، در شهر نلاس و مناطق اطراف آن به عنوان یک نیروی حمایتی اقتصادی فعالیت می‌کند و با در نظر گرفتن نیازها و مشکلات مالی مردم، سعی در ارائه راهکارهای متنوع و مناسب برای تامین مالی آنها دارد.