پشتیبانی : 021 - 2842 - 6599

  • کد شعب بانک پاسارگاد در بنارویه

بنارویه چیست؟

بنارویه، یکی از شهرهای استان تهران و شهری از توابع شهرستان شهریار است.شماره شبا بانک پاسارگاد این شهر در فاصله حدود ۶۰ کیلومتری جنوب غربی تهران قرار دارد و با دارا بودن اقلیم معتدل کوهستانی و آب و هوای مطلوب، جایگاه بسیار خوبی در بین گردشگران و مسافران دارد. بنارویه دارای مناظر طبیعی زیبا و کوههای بلندی می باشد و برخی از جاذبه های گردشگری شهر شامل روستای گرماب، روستای آب و هوا گرم و روستای زینب آباد است. همچنین با قابلیت آفرود و تفریحات اقامتی دلبند مختلف، بنارویه برای دوستداران ورزش های ماجراجویی مقصدی دوست داشتنی است.

شعبه های بانک پاسارگاد در بنارویه

بانک پاسارگاد، یکی از بزرگترین و پرطرفدارترین بانک های ایران است و خدمات بانکی گسترده ای را به مشتریان خود ارائه می دهد. شعبه های بانک پاسارگاد در سراسر کشور و حتی در بنارویه نیز فعالیت می کنند. شعبه های بانک پاسارگاد در بنارویه، امکان ارائه خدمات پرداخت عوارض، به دست آوردن وام ها، سپرده گذاری و سایر خدمات بانکی را به مشتریان فراهم می کنند. این شعبه ها برخی از ویژگی های بانکی و شبکه های اجتماعی بانک پاسارگاد نیز در اختیار مشتریان قرار می دهند.

خدمات بانک پاسارگاد در بنارویه

بانک پاسارگاد، خدمات بسیار گسترده ای را برای مشتریان خود ارائه می دهد. این خدمات شامل:- ارائه کارت های بانکی به روز و مناسب که در تمامی امور مالی مشتری قابل استفاده است.- امکان انجام تراکنش های مالی الکترونیکی از طریق اینترنت بانکی یا موبایل بانکی که دسترسی آسانتری به حساب های بانکی را فراهم می کند.- وام های مسکن و خودرو بانکی با شرایط مناسب و بهره بهینه.- ارائه خدمات بانک های مرزی و ارزی.- صدور چک بانکی و کارت به کارت- خدمات بانکداری الکترونیکی شامل ارائه نرم افزارهای اختصاصی و قابل نصب بر روی تلفن همراه و کامپیوتر برای انجام معاملات بانکی راحت تر و سریع تر.- خدمات مالیاتی شامل پرداخت عوارض و مالیات ها به راحتی و آسانی.همچنین برای اهالی بنارویه انجام خدمات گوناگونی در بانک پاسارگاد از جمله پرداخت قبض های خدماتی، خرید شارژ تلفن همراه، خرید بلیط مترو و خطوط اتوبوس را نیز ارائه می دهد. این خدمات در شعبه های مختلف بانک پاسارگاد در بنارویه ارائه می شود و مسافران و مخاطبان بانکی را زیاد می کند.بنابراین، بنارویه با داشتن مناظر طبیعی زیبا و برخورداری از شعبه های بانک پاسارگاد که خدمات متنوعی را در اختیار مشتریان قرار می دهد، به یک نقطه مهم برای گردشگری و مسافرت تبدیل شده است.