پشتیبانی : 021 - 2842 - 6599

  • کد شعب بانک پارسیان در بوشکان

شهر بوشکان

بوشکان یکی از شهرهای استان چهارمحال و بختیاری در جنوب غربی ایران است.شماره شبا بانک پارسیان این شهر در فاصله 45 کیلومتری شمال شهر شهرکرد واقع شده است و دارای آب و هوای خنک و معتدلی می باشد. بوشکان شهری کوچک است که در محاذات جنوبی کوهستانی های زاگرس قرار دارد.

شعبه های بانک پارسیان در بوشکان

بانک پارسیان یکی از بزرگترین و معتبرترین بانک های ایران است که شعب و نمایندگی های پراکنده ای در سراسر کشور دارد.تبدیل کارت به شبا بانک پارسیان بانک پارسیان همچنین دو شعبه در شهر بوشکان دارد که در خدمت مشتریان خود می باشد. این شعبه ها در نقاط مرکزی بوشکان و در محله هایی مانند محله امام خمینی و محله معلم واقع شده است.

خدمات بانک پارسیان در بوشکان

شعبه های بانک پارسیان در بوشکان به منظور ارائه خدمات متنوع و کیفی به مشتریان خود اقدام به ارائه خدمات مختلف نموده است.تبدیل کارت به حساب بانک پارسیان بانک پارسیان از طریق شعبه های خود در بوشکان خدمات اصلی بانکی را ارائه می دهد. این خدمات شامل صدور کارت بانکی، تسهیل در انجام تراکنش های مالی، ارائه خدمات مربوط به حساب های جاری و ذخیره، وام و اعتبارات بانکی و غیره می باشد.

علاوه بر خدمات بانکی اصلی، بانک پارسیان در شهر بوشکان نیز خدمات دیگری چون خدمات کارت شتاب، ارائه خدمات پرداخت الکترونیکی، خدمات ارزی و خدمات پستی را نیز به مشتریان خود ارائه می دهد.تبدیل شماره حساب به شبا بانک پارسیان با این خدمات ارزشمند، بانک پارسیان باعث رضایت مشتریان خود در بوشکان و ارتقای سطح سرویس دهی خود می شود.

بانک پارسیان با ارایه خدمات متنوع و کارآمد در شهر بوشکان، نقش موثری در تسهیل و سهولت کارهای مالی مشتریان خود ایفا می کند.تبدیل شبا به حساب بانک پارسیان با داشتن شعبه های مستقر در این شهر، بانک پارسیان به عنوان یکی از محبوب ترین بانک های مردم بوشکان محسوب می شود. از طریق این شعبه ها، مشتریان می توانند به راحتی به خدمات موردنظر خود دسترسی پیدا کنند.