پشتیبانی : 021 - 2842 - 6599

  • کد شعب بانک ملی در سوق

شهر سوق

شهر سوق، یکی از شهرهای استان آذربایجان شرقی قرار دارد.شماره شبا بانک ملی این شهر به عنوان مرکز جهاد کشاورزی استان واقع شده و در جنوب این استان قرار دارد. شهر سوق از نظر دسترسی به تهران و شهرهای مجاور نیز وضعیت مناسبی دارد و ارتباطات خوبی با این شهرها دارد. شهر سوق در کنار رودخانه سیمره و در شمال غربی ایران قرار گرفته است و دارای آب و هوای کوهستانی می باشد.

شعبه های بانک ملی در سوق

بانک ملی، بزرگترین بانک دولتی ایران است و در سراسر کشور شعبه های فراوانی دارد.تبدیل کارت به شبا بانک ملی این بانک در شهر سوق نیز با شعبه های خود حضور دارد. شعبه های بانک ملی در سوق، امکان ارائه خدمات بانکی مختلف به مشتریان را فراهم می کنند. مشتریان می توانند در شعب بانک ملی در سوق کارت بانکی خود را دریافت کنند، حساب های بانکی خود را مدیریت کنند، وام بگیرند، قبوض خود را پرداخت کنند و انواع خدمات بانکی دیگری را دریافت کنند.

شعب بانک ملی، همچنین امکان انجام تراکنش های اینترنتی و بانکداری الکترونیک را نیز به مشتریان می دهند.تبدیل کارت به حساب بانک ملی با استفاده از این خدمات، مشتریان می توانند به راحتی از طریق اینترنت و به وسیله کامپیوتر، تلفن همراه یا تبلت خود تراکنش های مالی را انجام دهند. این خدمات بسیار سریع و آسان هستند و به مشتریان امکان می دهند به راحتی و بدون هیچ گونه تنظیمی تراکنش های خود را انجام دهند.

شعبه های بانک ملی در سوق به مشتریان امکان می دهند تا در هر زمان و مکانی از خدمات بانکی استفاده کنند.تبدیل شماره حساب به شبا بانک ملی اين بانک از شبكه كاملي از خدمات ارايه شده به مشتريان بهره مي برد و با به روز رساني هاي مداوم در فرآيند هاي خود، از جملهافزايش سرعت ارتباطات بانكي و در نظر گرفتن خواسته هاي فناوري اطلاعات از قبيل فناوري sms و شبكه فروشگاهي بانكگري و بخش ويژه مشتريان اينترنتي، سعي در ايجاد ارتباط بازار براي همكاري و دريافت نظرات آنها دارد. این شبکه بانک ملی در سراسر کشور نیز شعبه هایی را دارد که به زبان انگلیسی نیز خدمات ارائه می دهند.