پشتیبانی : 021 - 2842 - 6599

  • کد شعب بانک ملی در سپیدان

شهر سپیدان

شهر سپیدان در استان خوزستان واقع شده است و از شهر های جنوبی کشور محسوب می شود.شماره شبا بانک ملی این شهر در فاصله ۶۷ کیلومتری شمال غربی خرمشهر قرار دارد و ارتفاع آن حدود ۵۰ متر است. شهر سپیدان با داشتن آب و هوای گرم و خشک و دسترسی به منابع طبیعی متنوع همچون خاک‌های پربار و تالاب‌های پرآب، محلی مناسب برای کشاورزی و دامداری است.

شعبه های بانک ملی در سپیدان

به منظور ارائه خدمات بانکی به ساکنین و بازدیدکنندگان شهر سپیدان، بانک ملی اقدام به تاسیس شعبه هایی در این منطقه نموده است.تبدیل کارت به شبا بانک ملی شعبه های بانک ملی در سپیدان از جمله مراکز بانکی ای که امکان انجام معاملات مالی و بانکی را برای مردم این شهر فراهم می کنند. این شعبه ها با داشتن نیروی کار مجرب و متعهد و استفاده از فناوری های مدرن، خدماتی مطلوب و کیفی را به مشتریان خود ارائه می دهند.

خدمات بانک ملی در سپیدان

بانک ملی از زمان تاسیس تاکنون خدمات متنوعی را در ایران ارائه نموده است.تبدیل کارت به حساب بانک ملی برخی از این خدمات را می توان در شعبه های بانک ملی در سپیدان نیز یافت. برخی از خدمات این بانک عبارتند از:

1.تبدیل شماره حساب به شبا بانک ملی خدمات حساب جاری

بانک ملی امکان افتتاح حساب بانکی را برای مردم در شعبه های سپیدان فراهم می کند. این حساب ها امکان خرید و فروش اوراق قرضه، صندوق قرض‌الحسنه، شخصی، خانواده و ... را فراهم می کنند.

2.تبدیل شبا به حساب بانک ملی خدمات وام

بانک ملی در سپیدان برای افرادی که به دنبال وام هستند، اقدام به ارائه خدمات وام می نماید. این وام ها شامل وام مسکن برای خرید و ساخت مسکن، وام ضروری برای نیازهای ضروری خانوار و وام های سرمایه گذاری برای توسعه کسب و کارها می باشند.

3. خدمات کارت های بانکی

بانک ملی در سپیدان امکان انتشار کارت های بانکی را فراهم می کند. این کارت ها شامل کارت های شتاب، کارت های عضو شتاب، کارت های عضو شتاب خارجی و ... می باشند. با استفاده از این کارت ها، علاوه بر امکان برداشت وجه از خودپردازهای بانکی، مشتریان می توانند در فروشگاه ها، رستوران ها، هتل ها و هر مکانی که دارای دستگاه کارت خوان باشد، خرید نمایند.

در کل، بانک ملی با ارائه خدمات متنوع و کیفی، در جهت تسهیل بخشیدن به فعالیت های اقتصادی و مالی مردم شهر سپیدان، نقش مهمی را ایفا می کند.