پشتیبانی : 021 - 2842 - 6599

  • کد شعب بانک ملی در کنارتخته

شهر کنارتخته

شهر کنارتخته یکی از شهرهای استان چهارمحال و بختیاری در جنوب غربی ایران است.شماره شبا بانک ملی این شهر در شرق استان قرار گرفته و از شهرهای مرکزی استان نیز دورتر است. جمعیت این شهر در سال ۱۳۹۵ برابر با ۴۱۲۴ نفر بوده است.

معماری و تاریخچه شهر

شهر کنارتخته دارای معماری سنتی خاصی است.تبدیل کارت به شبا بانک ملی خانه‌هایی که در این شهر ساخته شده‌اند بیشتر از سیمان و گچ استفاده نکرده و از طوبی آجر یا سنگ بنا شده‌اند، که این نوع سنگ‌ها به واسطه حجم و عمران زیاد در شهرهای استان استفاده می‌شود. همچنین، سقف‌های خانه‌ها از چوب و ساخته شده‌اند و بسیاری از خانه‌ها دارای تراس با چشم‌اندازی زیبا به کوهستان‌ها هستند.

تاریخچه شهر کنارتخته به قرن هفدهم میلادی برمی‌گردد.تبدیل کارت به حساب بانک ملی این شهر قبلاً با نام "بازار" شناخته می‌شد و به علت ویژگی اقتصادی و جغرافیایی خود در طول زمان به یک شهر تجاری نقطه مرکزی در استان تبدیل شد. همچنین، شهر کنارتخته به خاطر مناظر طبیعی زیبا، آبشارها و جنگل‌های غنی نیز مورد توجه گردشگران قرار گرفته است.

خدمات بانک ملی در کنارتخته

بانک ملی ایران، بزرگترین بانک تجاری کشور است و در سراسر ایران فراوانی شعب و مجموعه‌های خدمات بانکی دارد.تبدیل شماره حساب به شبا بانک ملی شعب بانک ملی در شهر کنارتخته نیز وجود دارد و افراد می‌توانند از خدمات این بانک استفاده کنند.

بانک ملی ایران خدمات مالی و بانکی گسترده‌ای را در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد.تبدیل شبا به حساب بانک ملی برخی از خدمات این بانک عبارتند از:

  • سپرده گذاری
  • وام‌ها و تسهیلات بانکی
  • کارت‌های بانکی
  • تسویه حساب‌های بین بانکی
  • تسهیلات بانکی برای کسب و کارها و شرکت‌ها
  • ارزهای خارجی
  • خدمات بانکداری الکترونیکی، از جمله اینترنت بانکی و موبایل بانکی

شعب بانک ملی در کنارتخته

شعب بانک ملی ایران در شهر کنارتخته وجود دارد و مراکزی برای انجام معاملات بانکی مشتریان به آنها ارائه می‌دهد. این شعبه‌ها دارای کارکنان و مشاورانی مجرب هستند که می‌توانند به مشتریان در انتخاب بهترین خدمات بانکی و معاملات بانکی کمک کنند.

با استفاده از شعب بانک ملی در کنارتخته، مشتریان می‌توانند انواع حساب‌های بانکی ایجاد کنند، وام بگیرند، تسهیلات بانکی دریافت کنند و به طور کلی از تمام خدمات بانکی استفاده کنند. شعبه‌های بانک ملی نیز با سیستم بانکداری الکترونیکی مجهز شده‌اند که به مشتریان امکان می‌دهد معاملات بانکی خود را به راحتی و در سراسر شبکه بانکی انجام دهند.

به طور کلی، شهر کنارتخته یکی از شهرهای زیبا و صنعتی استان چهارمحال و بختیاری است که خدمات بانکی بانک ملی ایران نیز در این شهر در دسترس مردم قرار دارد.