پشتیبانی : 021 - 2842 - 6599

  • کد شعب بانک ملی در فریم

شهر فریم و شعبه های بانک ملی

شهر فریم یکی از شهرهای مهم استان مازندران در شمال ایران است.شماره شبا بانک ملی این شهر با داشتن آب و هوای مطلوب، مناظر زیبا و جاذبه های گردشگری متنوع، همواره به عنوان یک مقصد گردشگری محبوب برای مسافران داخلی و خارجی شناخته می‌شود. فعالیت های اقتصادی در شهر فریم نیز بسیار رونق دارد و بانک ملی ایران یکی از بانک های مهمی است که در این شهر دفتر اصلی و شعبه های فراوانی را راه اندازی کرده است.

شعبه های بانک ملی در شهر فریم در امتداد خیابانها و کوچه های مختلف شهر قرار دارند و خدمات مختلفی را به مشتریان ارائه می‌دهند.تبدیل کارت به شبا بانک ملی این شعبه ها تجهیزات حداکثری را دارا می‌باشند تا مشتریان بتوانند با راحتی و سرعت خدمات مورد نظر خود را دریافت کنند. از جمله خدماتی که بانک ملی در شعبه های فریم ارائه می‌دهد می‌توان به انجام تراکنش های مالی مختلف مانند واریز و برداشت وجه، صدور کارت های بانکی، پرداخت قبوض و صدها خدمات دیگر اشاره کرد.

خدمات بانک ملی در فریم

بانک ملی بزرگترین بانک مرکزی ایران است و از جمله بانک هایی است که ارائه دهنده خدمات مالی مختلفی است که در شعبه های خود ارائه می‌دهد.تبدیل کارت به حساب بانک ملی در شهر فریم نیز شعبه های بانک ملی این خدمات را ارائه می‌دهند.

بانک ملی ایران قابلیت انجام تمامی تراکنش های بانکی را در بانک ها و شعبه های خود فراهم کرده است.تبدیل شماره حساب به شبا بانک ملی برخی از خدماتی که بانک ملی در شعبه های فریم ارائه می‌دهد عبارتند از:

  • واریز و برداشت وجه به صورت نقدی و از طریق حسابهای بانکی
  • انجام تراکنش های بانکی بین بانکی
  • صدور کارت های بانکی شامل کارت های شتاب، کارت های عضو شبکه شتاب، کارت های عضو شبکه کارت های پرداخت الکترونیکی
  • انجام تراکنش های اینترنتی و پرداخت قبوض اینترنتی
  • برگزاری قرعه کشی و سپرده گذاری به منظور جذب مشتریان
  • صدور حواله های بانکی و اجرای تراکنش های بین المللی
  • انجام تراکنش های مالی بر اساس دستور پرداخت و برداشت
  • انجام تراکنش های مالی برای سازمان ها و شرکت ها (شرکت های سهامی عام، تعاونی ها، بنگاه ها و .تبدیل شبا به حساب بانک ملی..)
  • پشتیبانی و خدمات مشتریان ازطریق تماس تلفنی و پاسخ به سوالات و مشکلات مشتریان

با اینکه بانک ملی در دسترسی آسان برای مشتریان خود از طریق شعبه ها و دفاتر مرکزی خود است، اما این بانک همچنین امکان استفاده از خدمات اینترنت بانکینگ را نیز به مشتریانش می‌دهد. با استفاده از اینترنت بانکینگ بانک ملی می‌توانید تمامی خدمات بانکی خود را به راحتی و در هر زمانی که می‌خواهید انجام دهید.

بانک ملی ایران با داشتن شعب و دفاتر فراوان در سراسر کشور، امکان دسترسی به خدمات بانکی را به شهروندان می‌دهد. شعبه های بانک ملی در شهر فریم نیز همانند سایر شعبه های این بانک، بستری مناسب برای ارائه خدمات مختلف بانکی از جمله واریز و برداشت وجه، صدور کارت های بانکی، پرداخت قبوض و ارائه خدمات مشتریان از طریق تماس تلفنی را فراهم می‌کنند. به علاوه، با استفاده از خدمات اینترنت بانکینگ بانک ملی، مشتریان می‌توانند به آسانی و در هر زمانی که می‌خواهند از خدمات بانکی خود استفاده کنند.