پشتیبانی : 021 - 2842 - 6599

  • کد شعب بانک ملی در ازنا

شهر ازنا و معرفی آن

در استان لرستان واقع شده واحدالجمهوری اسلامی ایران می‌باشد.شماره شبا بانک ملی شهر ازنا مرکز شهرستان ازنا است و دارای آب و هوای معتدلی است. این شهرستان از شمال به شهرستان سلسله، از شرق به شهرستان الیچی‌سه‌تنگ و استان چهارمحال و بختیاری، از جنوب به شهرستان خرم آباد و از غرب به استان لرستان محدود می‌شود. مساحت کل این شهرستان 2164 کیلومتر مربع است و در فاصله 407 کیلومتری شمال خرم‌آباد قرار دارد.

شعب بانک ملی در ازنا

شهر ازنا دارای چند شعبه بانک ملی است که خدمات متنوعی را برای مردم فراهم می‌کند.تبدیل کارت به شبا بانک ملی بانک ملی در این شعبه‌ها خدمات بانکی عمومی ارائه می‌دهد، از جمله اعتباری، پرداخت قبوض، وجوه خاموشه چک‌ها و انجام معاملات ارزی. شعبه اصلی بانک ملی در ازنا در مرکز شهر واقع شده است و شعبه‌های دیگر نیز در نقاط مختلفی از شهر یافت می‌شوند. بانک ملی به عنوان بزرگترین بانک ایران با تجهیزات مدرن و کارکنان مجرب در ازنا فعالیت می‌کند.

خدمات بانک ملی در ازنا

بانک ملی ازنا خدمات مختلفی را برای مشتریان خود در اختیار قرار می‌دهد.تبدیل کارت به حساب بانک ملی چندی از این خدمات عبارتند از:

  1. باز کردن حساب بانکی: شعبه‌های بانک ملی در ازنا به مشتریان امکان باز کردن حساب بانکی ارائه می‌دهند.تبدیل شماره حساب به شبا بانک ملی با داشتن حساب بانکی، مشتریان می‌توانند به خدمات بانکی مختلفی دسترسی داشته باشند.
  2. وام‌های بانکی: بانک ملی ازنا برای شما امکان دریافت وام‌های مختلف را فراهم می‌کند. این وام‌ها شامل وام سرمایه‌گذاری، وام مسکن، وام آموزشی و دانشجویی و وام خرید خودرو می‌شوند.
  3. پرداخت قبوض: بانک ملی ازنا خدمات پرداخت قبوض عمومی را ارائه می‌دهد. مشتریان می‌توانند با مراجعه به شعبه، قبض‌های آب، برق، گاز و تلفن خود را پرداخت کنند.
  4. کارت های بانکی: بانک ملی ازنا امکان صدور کارت های بانکی مختلف را برای مشتریان خود فراهم می‌کند. از جمله این کارت‌ها می‌توان به کارت های بانکی معمولی، کارت های بانکی جوانان و کارت های اعتباری اشاره کرد.

جمع‌بندی

شهر ازنا دارای چند شعبه بانک ملی است که خدمات بانکی متنوعی را برای مردم این شهر ارائه می‌دهند. همچنین، مشتریان می‌توانند با استفاده از خدمات بانکی این شعبه‌ها از خدمات مالی مختلفی، مانند اعتباری، وام‌ها و پرداخت قبوض بهره‌مند شوند.