پشتیبانی : 021 - 2842 - 6599

  • کد شعب بانک ملت در قلعه قاضی

شهر قلعه قاضی

شهر قلعه قاضی یکی از شهرهای زیبای استان گیلان است که در غرب شهرستان رشت واقع شده است.شماره شبا بانک ملت این شهر با طبیعت خیره کننده و آب و هوای معتدل به یکی از مقاصد گردشگری محبوب در استان گیلان تبدیل شده است. قلعه قاضی همچنین به عنوان مرکز استاندارد سازی و همچنین صنعتی در این منطقه شناخته می شود.

شعبه های بانک ملت در قلعه قاضی

بانک ملت نامی معروف در بین بانک های ایران است که سابقه‌ی طولانی در ارائه خدمات مالی و بانکی در سراسر کشور دارد.تبدیل کارت به شبا بانک ملت این بانک در تمامی مناطق منطقه مرکزی و استان ها شعب و نمایندگی های خود را تاسیس کرده است. در شهر قلعه قاضی نیز شعبه های بانک ملت وجود دارند که امکانات بانکی و خدمات مالی را برای ساکنین و بازدیدکنندگان ارائه می دهند.

شعبه های بانک ملت در قلعه قاضی با کادری مجرب و دانشجویان علوم مالی و بانکی با تجربه در ارائه خدمات مالی و بانکی قابلیت برخورداری از برخی از بهترین خدمات را به مشتریان فراهم می کنند.تبدیل کارت به حساب بانک ملت این شعب به شرکت ها و افراد حقوق و مزایا کارکنان، خدمات بانکی خاص و منطبق بر نیازهای آنها ارائه می دهند.

از جمله خدمات ارائه شده توسط شعبه های بانک ملت در قلعه قاضی می توان به امکانات بانکی مانند گذرنامه، فروش انواع بیعانه نقدی، فروش سکه و ارز، صدور کارت های بانکی و ارائه خدمات مالی مانند وام مسکن، وام مصرفی، وام وام سرمایه گذاری، مدیریت مالی و خدمات اطلاعاتی مانند مشاهده حساب و تراکنش مالی و غیره اشاره کرد.تبدیل شماره حساب به شبا بانک ملت

خدمات بانک ملت در قلعه قاضی

بانک ملت علاوه بر شعبه های خود در قلعه قاضی، خدمات بانکی این بانک را به صورت آنلاین و از طریق اینترنت نیز ارائه می دهد.تبدیل شبا به حساب بانک ملت این خدمات شامل انتقال وجه، پرداخت قبض مختلف، بررسی وضعیت حساب، مدیریت کارت های بانکی، درخواست های مالی و غیره است. با استفاده از این خدمات، مشتریان می توانند به راحتی و در هر زمانی که می خواهند به نیازهای مالی خود رسیدگی کنند.

بانک ملت با عرضه و گسترش خدمات خود در شهر قلعه قاضی، مشتریان را از نیاز به سفر به شهرهای دیگر و انجام امور بانکی در آنجا بی نیاز می کند. این خدمات باعث رفاه و ارتقاء کیفیت زندگی مردم شهر قلعه قاضی شده و به توسعه صنعت گردشگری و اقتصادی این شهر کمک می کند.

به طور کلی شعبه های بانک ملت در قلعه قاضی و خدماتی که بانک ملت در این شهر ارائه می دهد تاثیر بسزایی در ارتقاء سطح رفاه و کیفیت زندگی مردم این شهر داشته است. همچنین با ارائه خدمات مالی و بانکی متنوع و مطمئن، این بانک به توسعه امور اقتصادی و صنعتی شهر نیز کمک می کند.