پشتیبانی : 021 - 2842 - 6599

  • کد شعب بانک ملل در میبد

شهر میبد

میبد یکی از شهرهای استان یزد در جنوب شرقی ایران است.شماره شبا بانک ملل این شهر از نظر آب و هوایی در منطقه بیابانی قرار دارد و دارای تابستان‌هایی گرم و طولانی و زمستان‌های سرد و خشک است. میبد جمعیتی حدود ۲۲ هزار نفر دارد و مرکز شهرستان میبد است.

شعبه های بانک ملل در میبد

بانک ملل با توجه به اهمیت اقتصادی شهر میبد، در این شهر شعب متعددی را ایجاد کرده است.تبدیل کارت به شبا بانک ملل این شعبه ها برای ارائه خدمات مالی به مردم میبد و شهرهای اطراف فعالیت می کنند. بانک ملل با ارائه خدمات نوین و سریع به مشتریان در میبد توانسته است جایگاه مناسبی را در بین بانک های عامل در این شهر کسب نماید.

بانک ملل در میبد در حال حاضر دارای دو شعبه فعال است که ارائه انواع خدمات بانکی مختلف را بر عهده دارند.تبدیل کارت به حساب بانک ملل این شعبه ها شامل موارد زیر می باشد:

شعبه مرکزی بانک ملل میبد

این شعبه مرکزی دارای تمامی امکانات بانکی می باشد و انواع خدمات، شامل باز کردن حساب بانکی، اعطای وام، صدور کارت های بانکی، تسهیلات تجاری و صنعتی، خدمات بانکداری الکترونیکی و .تبدیل شماره حساب به شبا بانک ملل.. را در اختیار مشتریان قرار می دهد. همچنین این شعبه به عنوان مرکز اصلی لابراتوارهای تخصصی بانک ملل در منطقه میبد فعالیت می کند.

شعبه بانک ملل میبد بالادستی

این شعبه نیز تمامی خدمات مهم بانک ملل را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.تبدیل شبا به حساب بانک ملل همچنین این شعبه به عنوان مرکزی مستقل برای ارائه خدمات بانکی به مشتریان در منطقه سیستان و بلوچستان فعالیت می کند.

خدمات بانک ملل در میبد

بانک ملل با ارائه انواع خدمات متنوع و سریع به مشتریان خود در میبد توانسته است رضایت مشتریان را جلب کند. به تعدادی از خدمات برجسته بانک ملل در میبد می توان اشاره کرد:

باز کردن حساب بانکی

بانک ملل به مشتریان خود در میبد این امکان را می دهد که با باز کردن حساب بانکی در این بانک از تمامی خدمات بانکی برخوردار شوند. بر اساس نوع حساب بانکی که باز می کنید، می توانید از خدماتی مانند پرداخت قبوض، دریافت وام، صدور کارت های بانکی و انتقال وجه بهره مند شوید.

وام های مسکن

به تمامی مشتریان خود در میبد بانک ملل (به شرط ارائه مدارک و صلاحیت لازم) امکان دریافت وام های مسکن را می دهد. این وام ها برای خرید ملک، ساخت و ساز، تغییر مغازه و ... در نظر گرفته شده است. بانک ملل با کارشناسان خبره و متخصص خود این خدمات را به مشتریان ارائه می دهد.

خدمات بانکداری الکترونیکی

بانک ملل در میبد به مشتریان خود خدمات بانکداری الکترونیکی مانند اینترنت بانکینگ، موبایل بانکینگ، خدمات پرداخت الکترونیکی و ... را ارائه می دهد. این خدمات به مشتریان این امکان را می دهد که به راحتی و بدون نیاز به مراجعه حضوری به بانک، تمامی خدمات مالی مورد نیاز خود را انجام دهند.

خدمات تسهیلات تجاری و صنعتی

بانک ملل با توجه به اهمیت حوزه کسب و کار در اقتصاد شهر میبد، خدمات تسهیلات تجاری و صنعتی متنوعی را برای تجار و صنعتگران ارائه می دهد. این خدمات شامل اعطای وام های تجاری و صنعتی، خطوط اعتباری، انتقال وجه و ... است.

خدمات ارزی بانک ملل

بانک ملل به مشتریان خود امکاناتی مانند صرافی برای خرید و فروش ارز، ارایه خدمات بانکی در موارد مربوط به ترازنامه ارزی، خدمات بانکی برای مسافرین و مسئولین حوزه های مرزی و .... را در میبد ارائه می دهد.

اقساط بانک ملل

بانک ملل به همه ی مشتریان خود در میب