پشتیبانی : 021 - 2842 - 6599

  • کد شعب بانک ملل در بهارستان

معرفی بهارستان

شهر بهارستان در استان اصفهان، در شمال شرقی اصفهان واقع شده است.شماره شبا بانک ملل این شهر در منطقه خوش آب و هوا قرار دارد و بعد از اصفهان، سر آمد گردشگری استان را به خود اختصاص داده است. بهارستان به دلیل طبیعت زیبا، برجستگی تاریخی و جاذبه های گردشگری خود، مورد توجه گردشگران بسیاری قرار گرفته است.

شعبه های بانک ملل در بهارستان

بانک ملل ایران، یکی از بزرگترین بانک های تجاری و خدماتی در ایران است که شعبات فراوانی در سراسر کشور دارد.تبدیل کارت به شبا بانک ملل در شهر بهارستان نیز چند شعبه از این بانک وجود دارد که خدمات مالی و بانکی را به مردم شهر و منطقه ارائه می دهند.

شعبه اصلی بانک ملل در بهارستان در مرکز شهر قرار دارد و خدمات بانکی متنوع را به مشتریان ارائه می دهد.تبدیل کارت به حساب بانک ملل این شعبه دارای امکانات رایج بانکی مانند صندوق محافظ، خدمات شبانه روزی و دستگاه های پرداخت الکترونیکی است. همچنین مشتریان می توانند از طریق شعبه به پرداخت قبوض مختلف ، انتقال وجه، وام و تسهیلات بانکی و سایر خدمات بانکی دسترسی داشته باشند.

علاوه بر شعبه اصلی بانک ملل، در بهارستان تعدادی شعبه فرعی نیز وجود دارد.تبدیل شماره حساب به شبا بانک ملل این شعبه ها برای سهولت دسترسی مشتریان به خدمات بانکی و نیازهای مالی محلی ایجاد شده اند. در این شعبه ها همچنین خدمات رایج بانکی ارائه می شود و مشتریان می توانند پرداخت قبوض، وام و تسهیلات بانکی و سایر خدمات مورد نیاز خود را دریافت کنند.

خدمات بانک ملل در بهارستان

بانک ملل ایران به عنوان یکی از بزرگترین بانک های تجاری در ایران، خدمات مالی و بانکی متنوعی را برای مشتریان خود در سراسر کشور ارائه می دهد.تبدیل شبا به حساب بانک ملل این خدمات شامل موارد زیر است:

  • پرداخت قبوض
  • انتقال وجه داخلی و بین المللی
  • وام و تسهیلات بانکی
  • باز کردن حساب بانکی
  • دریافت و پرداخت چک
  • صدور کارت های اعتباری و شارژ کارت های پی پال
  • پشتیبانی از تراکنش های الکترونیکی از جمله خرید اینترنتی و پرداخت های آنلاین

مشتریان بانک ملل در بهارستان می توانند از تمام این خدمات بهره مند شوند. با مراجعه به شعبه های بانک ملل، مشتریان می توانند حساب های بانکی خود را مدیریت کنند، پرداخت قبوض را انجام دهند، وام بگیرند و تسهیلات و محصولات بانکی دیگر را دریافت کنند.