پشتیبانی : 021 - 2842 - 6599

  • کد شعب بانک مهراقتصاد در هریس

شهر هریس

هریس شهری در استان آذربایجان شرقی واقع شده است.شماره شبا بانک مهراقتصاد این شهر از نظر موقعیت جغرافیایی در استان مهم می‌باشد، زیرا به علت واقع بودن در نزدیکی مرز ترکیه و همچنین واقعیتی که در جنوب استان و در مسیر اصلی تهران-تبریز قرار دارد، از لحاظ تجاری و اقتصادی نقش بسزایی دارد.

این شهر ابتدا با نام هندیس تا تاریخ ۲۰ فروردین ۱۳۳۳ رسما تأسیس شده بود و سپس نام آن به هریس تغییر یافت.تبدیل کارت به شبا بانک مهراقتصاد هریس دارای آب و هوای کوهستانی و معتدل است که از ارتفاعات خاورمیانه و کوه‌های البرز احاطه شده است.

از جاذبه‌های گردشگری در هریس می‌توان به قلعه هریس، باغ منیریه، تپه شاندیز، مسجد بزرگ هریس و کوه‌های رودتنب و کلیبر اشاره کرد.تبدیل کارت به حساب بانک مهراقتصاد

شعبه‌های بانک مهراقتصاد در هریس

بانک مهراقتصاد یکی از بزرگترین بانک‌های تجاری در ایران است که در سرتاسر کشور شعبه‌های خود را دارد، از جمله در شهر هریس.تبدیل شماره حساب به شبا بانک مهراقتصاد

شعبه‌های بانک مهراقتصاد در هریس با ارائه خدمات مالی و بانکی، نیازهای مالی و اعتباری مردم این شهر را تامین می‌کنند.تبدیل شبا به حساب بانک مهراقتصاد خدمات این شعبه‌ها شامل افتتاح حساب‌های بانکی، وام‌های مسکن، وام‌های مصرفی، خدمات رمزنگاری، خدمات طلایی و ویژه و غیره است.

برخی از شعب بانک مهراقتصاد در هریس عبارتند از:

شعبه مرکزی هریس

این شعبه به عنوان شعبه مرکزی بانک مهراقتصاد در هریس فعالیت می‌کند. تمامی خدمات بانکی ارائه شده توسط این بانک در این شعبه در دسترس مشتریان قرار می‌گیرد.

شعبه درمیانی هریس

این شعبه در منطقه درمیانی هریس واقع شده است. خدمات اصلی ارائه شده توسط این شعبه شامل وام‌های مسکن و مصرفی، رمزنگاری و حساب‌های بانکی می‌باشد.

شعبه فلکه ولیعصر هریس

این شعبه در فلکه ولیعصر شهر هریس و در محلی بسیار قابل دسترس قرار دارد. خدمات مالی و اعتباری در زمینه‌های مختلف همچون حساب‌های جاری، حساب‌های پس‌انداز، اعتبارات تجاری و خرید و فروش ارز در این شعبه می‌توان یافت.

خدمات بانک مهراقتصاد در هریس

بانک مهراقتصاد در هریس علاوه بر ارائه خدمات مالی و اعتباری، خدمات دیگری نیز ارائه می‌دهد تا نیازهای مختلف مشتریان را برآورده کند. برخی از خدمات بانکی مهراقتصاد در هریس عبارتند از:

خدمات رمزنگاری و امنیت بانکی

بانک مهراقتصاد از جدیدترین فناوری‌ها برای رمزنگاری و امنیت اطلاعات استفاده می‌کند تا حساب‌ها و اطلاعات مشتریان را محافظت کند. این بانک از سیستم‌های رمزنگاری پیشرفته برای ارتباطات اینترنتی و بانکداری الکترونیکی استفاده می‌کند، به علاوه کارت‌های اعتباری آن با تکنولوژی رمزنگاری برای افزایش امنیت تراکنش‌ها همراه شده‌اند.

خدمات طلایی و ویژه

بانک مهراقتصاد خدمات طلایی و ویژه‌ای را برای مشتریان خاص خود ارائه می‌دهد. این خدمات شامل امکان دسترسی به منابع مالی هر زمان و هر مکان، خدمات نظارتی و مشاوره استراتژیک مالی، وام‌های با نرخ بهره ویژه و دسترسی سریع به اطلاعات حساب‌ها می‌باشد.

در اینجا توضیحاتی در مورد شهر هریس و شعبه‌های بانک مهراقتصاد در هریس و نیز خدمات بانکی این شعبه‌ها را ارائه دادیم. آن‌چه که باید بدانید این است که بانک‌ها نقش بسزایی در تامین نیازهای مالی مردم و توسعه اقتصادی مناطق مختلف ایران دارند و شعب بانک‌ها در شهرها و روستاها تلفیقی از خدمات بانک