پشتیبانی : 021 - 2842 - 6599

  • کد شعب بانک مرکزی در خرم بید

شهر خرم بید

خرم بید شهری است در استان فارس و در شمال شرقی این استان قرار دارد.شماره شبا بانک مرکزی این شهر از نظر مساحت و جمعیت به عنوان یکی از شهرهای بزرگ استان فارس محسوب می شود. خرم بید از نظر جغرافیایی در منطقه دشت فارس جای دارد و از لحاظ اقتصادی نیز یکی از مراکز مهم استان فارس است.خرم بید دارای آب و هوای گرم و خشک می باشد. این شهر در یک زمینه خوب و استراتژیک قرار دارد و به عنوان یک مرکز صنعتی و تجاری مهم در استان فارس شناخته می شود. در این شهر کارخانه های بزرگی در زمینه های صنعتی، غذایی و دیگر صنایع فعالیت می کنند و توانسته اند بررونق اقتصادی این شهر را تامین کند. کشاورزی نیز از جمله بخش های حائز اهمیت در خرم بید به حساب می آید و کشاورزان این منطقه در کشت و زراعت محصولات مختلف فعالیت می کنند.

شعبه های بانک مرکزی در خرم بید

بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران یکی از بزرگترین مؤسسات بانکی در کشور است و شعبه های فعال در سراسر ایران دارد. در شهر خرم بید نیز یک شعبه از این بانک وجود دارد که خدمات مالی و بانکی را به مردم این شهر ارائه می دهد.شعبه بانک مرکزی در خرم بید امکانات بانکی متنوعی را برای مردم فراهم می کند. برخی از خدمات این شعبه عبارتند از: ارائه کارت های بانکی، برداشت و واریز وجه، صدور چک و دسته چک، انتقال وجوه به داخل و خارج کشور، تسهیلات و وام های بانکی و خدمات ارزی. شعبه بانک مرکزی در خرم بید همچنین امکانات شبانه روزی را در اختیار مشتریان قرار می دهد تا در هر زمانی که نیاز دارند، به خدمات بانکی دسترسی داشته باشند.

خدمات بانک مرکزی در خرم بید

بانک مرکزی ایران تلاش می کند تا خدمات مالی و بانکی خود را به بهترین شکل ممکن در سراسر کشور پیشرفته کند و مردم را در معاملات مالی و بانکی خود یاری دهد. در این راستا، خدمات بانک مرکزی در خرم بید نیز عملکرد مهمی دارد.از جمله خدمات بانک مرکزی در خرم بید می توان به ارائه کارت های بانکی شتاب، صدور چک بانکی و کارت های اعتباری، وام های بانکی با بهره کم و شرایط مناسب، قرض الحسنه ها برای مردم بی بضاعت، ارائه خدمات تحت وب از طریق سایت بانک مرکزی، ارائه پذیرش گواهینامه های صادراتی و وارداتی و اقدامات مالی مورد نیاز دولت و نهادهای مربوطه اشاره کرد.بانک مرکزی در خرم بید نقش مهمی در تامین مالی و دسترسی به منابع مالی دارد و مردم را در معاملات مالی و بانکی خود ياری می دهد. ثبت نام و انتخاب خدمات بانک مرکزی در خرم بید ساده بوده و مردم می توانند با حضور در شعبه بانک مرکزی یا از طریق سایت این بانک، به صورت آنلاین خدمات مورد نیاز خود را انتخاب کنند و از این خدمات استفاده کنند.