پشتیبانی : 021 - 2842 - 6599

  • کد شعب بانک کوثر در جغتای

معرفی شهر جغتای

شهر جغتای یکی از شهرهای استان قم در کشور ایران است.شماره شبا بانک کوثر این شهر در شمال غربی استان قم واقع شده و فاصله آن با مرکز استان استان قم حدود ۱۴ کیلومتر است. جغتای از شهرستان قم جنوب می باشد. این شهر قدمتی تاریخی دارد و با وجود اینکه در یک موقعیت طبیعی قرار ندارد اما به دلیل محل قرارگیری در نزدیکی شهر قم، رونق خاصی دارد. جغتای به دلیل قرارگرفتن در حاشیه کوهستان‌های پولاد‌آباد و ارتفاع برخی مناطق آن به بیش از ۲ هزار و ۳۵۰ متر از سطح دریا، آب و هوای خنکی دارد.

شعبه های بانک کوثر در جغتای

بانک کوثر یکی از معتبرترین بانک های ایرانی است که در اکثر شهرها و مناطق کشور دارای شعبه های خود می باشد، شعبه های بانک کوثر در شهر جغتای نیز نمی باشد

خدمات بانک کوثر در جغتای

بانک کوثر تمامی خدمات مالی است که یک بانک در اختیار مشتریان خود قرار می دهد را با کیفیت بالا و استانداردهای جهانی به مشتریان خود ارائه می دهد.تبدیل کارت به حساب بانک کوثر خدمات پایه این بانک شامل حساب جاری، سپرده های ضمانتی، کارت های عضو شبکه شتاب و کارت های هوشمند می باشد. همچنین بانک کوثر خدمات ویژه ای نیز به تجار و کسانی که به حسابداری خاصی نیاز دارند ارائه می دهد. این بانک به صورت نقدی و اقساط محصولات فروشگاهی نیز به مشتریان خود ارائه می دهد. همچنین بانک کوثر خدمات ارزی را نیز در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. بانک کوثر به عنوان یکی از معتبرترین بانک های ایرانی در زمینه خدمات همراهی به مشتریان خود نیز بسیار فعال است و راهکارهایی ارائه می دهد تا رضایت مشتری را به حداکثر برساند.