پشتیبانی : 021 - 2842 - 6599

 • کد شعب بانک خاورمیانه در پارسیان

شهر پارسیان

شهر پارسیان یکی از شهرهای استان هرمزگان در جنوب ایران است.شماره شبا بانک خاورمیانه این شهر در ۶۵ کیلومتری جنوب شهر بندرعباس واقع شده‌است. پارسیان یکی از مهمترین مقصدهای گردشگری استان هرمزگان به شمار می‌رود و هر ساله گردشگران زیادی به این شهر سفر می‌کنند. این منطقه به دلیل آب و هوای معتدل و جاذبه‌های طبیعی فراوان، آب شیرین و تمدن‌های باستانی که در آن وجود دارد، محبوبیت زیادی دارد.

پارسیان معروف به شهر پنج بخت است و خاصیتی است که بسیاری از مخاطبان و توریست‌ها را جذب می‌کند.تبدیل کارت به شبا بانک خاورمیانه در این شهر به دلیل وجود کم‌آبی، قدمت بسیار طولانی در ایجاد قنات‌ها و چاه‌های آبیاری گسترده و به کارگیری کوره‌های بزرگتر، کشاورزی بی‌طرفانه‌ای انجام شده است و روش‌هایی ساخته شده که بر فعالیت‌های دامداری تمرکز داشت.

جاذبه‌های گردشگری

پارسیان دارای جاذبه‌های طبیعی و فرهنگی فراوانی است که به توریست‌ها امکان می‌دهد از تنوع طبیعت و تاریخ این منطقه بهره‌برداری کنند.تبدیل کارت به حساب بانک خاورمیانه بعضی از جاذبه‌های گردشگری این شهر عبارتند از:

 • شهر تخت
  یکی از معروفترین جاذبه‌های پارسیان است که قدمتی بالغ بر ۲۴۰۰ سال دارد.تبدیل شماره حساب به شبا بانک خاورمیانه این شهر تاج مقدس پارسیان نام دارد و در سال ۲۰۱۴ به لیست میراث جهانی یونسکو اضافه شده‌است.
 • حمام خان چهارباغی
  یکی از مجتمع‌های حمام و کاروانسرایی که در قلب شهر قدیمی پارسیان قرار دارد. این بنا به دوره قاجاریه تعلق دارد و بازسازی و ترمیم شده است.
 • موزه قوران
  قوران یکی از قدیمی‌ترین و باستانی‌ترین روستاهای پارسیان است که در حومه شهر و در کنار رودخانه قرار دارد. در این روستا موزه‌ای وجود دارد که تاریخی از قرون وسطی را به نمایش می‌گذارد.

شعبه‌های بانک خاورمیانه در پارسیان

بانک خاورمیانه یکی از بزرگترین بانک‌های تجاری ایران است و خدمات گسترده‌ای را در سراسر کشور ارائه می‌دهد. این بانک در شهر پارسیان نیز شعبه‌هایی دارد که خدمات متنوعی را به مشتریان ارائه می‌کنند. هدف اصلی بانک خاورمیانه در ارائه خدمات بانکی در پارسیان، تسهیل و تسریع امور مالی مشتریان خود است. بعضی از خدمات اصلی بانک خاورمیانه در پارسیان عبارتند از:

 • صندوق ثابت
  این خدمت به مشتریان امکان می‌دهد تا مبلغی را برای مدت مشخصی در بانک بگذارند و با دریافت بهره برای سرمایه خود سود کسب کنند.تبدیل شبا به حساب بانک خاورمیانه
 • رهن و اجاره
  بانک خاورمیانه در پارسیان خدمات رهن و اجاره‌ای ارائه می‌دهد تا مشتریان به راحتی بتوانند ملک مورد نظر خود را بخرند یا بفروشند.
 • خرید اقساطی
  مشتریانی که نمی‌توانند یک تجهیزات یا کالای لوکس را به صورت نقدی خریداری کنند، می‌توانند از خرید اقساطی بانک خاورمیانه استفاده کنند.

بانک خاورمیانه در پارسیان همچنین خدمات متنوعی از جمله ارائه کارت‌های اعتباری، تسهیلات قرض الحسنه و سایر خدمات بانکی را نیز به شهروندان پارسیان ارائه می‌دهد.