پشتیبانی : 021 - 2842 - 6599

  • کد شعب بانک خاورمیانه در ناغان

شهر ناغان

ناغان شهری در استان رشت واقع شده است.شماره شبا بانک خاورمیانه این شهر دارای آب و هوای معتدل و زمستان‌های سرد است. در زمستان‌های سرد، برف و باران در این شهر بسیار زیاد است. در این منطقه تعدادی از رودهای معروف چون رودخانه ناغان نیز جریان دارد. طبیعت زیبای این منطقه و فرهنگ مردم مسلمان آن، سبب شده است که ناغان تبدیل به یک جاذبه گردشگری معروف در ایران شود.

شعبه های بانک خاورمیانه در ناغان

بانک خاورمیانه یکی از بزرگترین بانکهای خصوصی در ایران است.تبدیل کارت به شبا بانک خاورمیانه این بانک نیز شعبه های زیادی در ناغان دارد که به مردم این شهر خدمات ارائه می دهد. شعبه های بانک خاورمیانه در ناغان امکانات بانکی شامل ارائه خدمات بانکی از جمله واریز و برداشت وجه، منع قبض، اعتبار نامه، وام و همچنین خدمات بانکی بین المللی مانند کارت اعتباری و تراکنش های بین المللی را فراهم می کند.

خدمات بانک خاورمیانه در ناغان

بانک خاورمیانه به مشتریان خود در ناغان خدمات متنوعی ارائه می دهد.تبدیل کارت به حساب بانک خاورمیانه این خدمات شامل موارد زیر می باشد:

  • واریز و برداشت وجه: مشتریان این بانک می توانند به راحتی وجه خود را در شعبه های بانک خاورمیانه واریز و برداشت نمایند.تبدیل شماره حساب به شبا بانک خاورمیانه
  • منع قبض: برخی از شعب بانک خاورمیانه در ناغان امکان ارائه خدمات خودپرداز را فراهم نموده اند، که این به مشتریان این بانک امکان پرداخت قبض های مختلف از طریق خودپرداز را می دهد.
  • اعتبار نامه: بانک خاورمیانه به مشتریان خود امکان اخذ اعتبار نامه در شعبه های ناغان را فراهم می کند.
  • وام: بانک خاورمیانه به مشتریان خود، بسته های وامی را ارائه می دهد. این بسته ها شامل وام های ازدواج، خودرو، مسکن و غیره می باشند.
  • خدمات بانکی بین المللی: بانک خاورمیانه به مشتریان خود امکان استفاده از کارت های اعتباری بین المللی و تراکنش های بین المللی را فراهم می کند.

بانک خاورمیانه با رویکرد ارتقای جهت خدمت رسانی به استان ها و شهرهای کشور، شعب خود را در مناطق مختلف ایران توسعه می دهد. برای همین در ناغان نیز شعبه های بانک خاورمیانه وجود دارد که این بانک خدمات بانکی به مردم این شهر را فراهم می کند.