پشتیبانی : 021 - 2842 - 6599

  • کد شعب بانک خاورمیانه در داورزن

شهر داورزن

داورزن شهری است در استان فارس که در شمال غربی استان واقع شده است.شماره شبا بانک خاورمیانه این شهر از شهرهای مهم و پرتراکم استان فارس می باشد و جمعیت قابل توجهی را در خود جای داده است. داورزن از نظر جغرافیایی بین شهرستانهای کرمان، یزد و شیراز قرار دارد و این قابلیت را دارد که به عنوان مرکز ارتباطاتی بین این شهرستانها عمل کند.

شعبه‌های بانک خاورمیانه در داورزن

بانک خاورمیانه یکی از بانک‌های مطرح و معتبر در ایران است و در داورزن نیز شعبه‌هایی دارد که ارایه‌ی خدمات متنوع بانکی انجام می‌دهند.تبدیل کارت به شبا بانک خاورمیانه این شعبه‌ها در موقعیت‌های متمرکز و قابل دسترس شهر قرار گرفته‌اند تا به راحتی به مشتریان خدمات خود را ارایه دهند. هر شعبه از خدمات بانکی معمولی چون صدور کارت‌های atm، وجه‌نامه، گواهی حساب، وام مسکن و ... بعنوان خدمات اصلی برخی خدمات ویژه نیز پشتیبانی می‌کند که برای سرمایه‌گذاران و کسب‌و‌کارها می‌تواند جذاب باشد.

خدمات بانک خاورمیانه در داورزن

بانک خاورمیانه در شعبه‌های خود در داورزن خدمات متنوعی را به مشتریان ارایه می‌دهد که در زیر به برخی از این خدمات اشاره می‌کنیم:

1.تبدیل شماره حساب به شبا بانک خاورمیانه خدمات بانکی روزانه

بانک خاورمیانه در شعبه‌های خود در داورزن خدمات بانکی روزانه را مانند صدور کارت‌های atm، ارایه‌ی خدمات حساب، انتقال وجه، صدور چک و ... به مشتریان خود ارایه می‌دهد. این خدمات برای افرادی که در حال انجام کارهای روزمره‌‌ی بانکی هستند بسیار ایده آل است و تحت پوشش قوانین بانک مرکزی به ارایه می‌پردازد.

2.تبدیل شبا به حساب بانک خاورمیانه خدمات سرمایه گذاری

بانک خاورمیانه در شعبه‌های خود در داورزن خدمات سرمایه‌گذاری متنوعی را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. این خدمات شامل سپرده یک ساله، سپرده سرمایه‌گذاری، سهام‌پذیری و برخی سایر خدمات سرمایه‌گذاری می‌باشد. افرادی که قصد سرمایه‌گذاری در بانک را دارند، می‌توانند با مراجعه به شعبه‌های داورزن از این خدمات بهره‌‌برداری کنند.

3. خدمات وام مسکن

بانک خاورمیانه به عنوان یک بانک بزرگ و قدیمی در ایران، خدمات وام مسکن نیز در شعبه‌های خود ارایه می‌دهد. مشتریانی که قصد خرید و یا ساخت ملک در داورزن را دارند می‌توانند با مراجعه به بانک خاورمیانه از این خدمت بهره‌مند شوند و با شرایط مناسب وارد بازار مسکن شوند.

به طور خلاصه، شهر داورزن شهری است که اهمیت استراتژیک زیادی در استان فارس دارد و بانک خاورمیانه نیز در این شهر شعبه‌هایی دارد که خدمات بانکی متنوعی به جامعه ارایه می‌دهند.