پشتیبانی : 021 - 2842 - 6599

  • کد شعب بانک خاورمیانه در دستگرد

شهر دستگرد

شهر دستگرد یکی از شهرهای استان لرستان در غرب ایران است.شماره شبا بانک خاورمیانه این شهر به دلیل واقع شدن در منطقه کوهستانی زیبا و طبیعتی، جاذبه های گردشگری خاصی دارد. دستگرد از لحاظ اقلیمی زمستان های سرد و تابستان های خنکی دارد و با داشتن جاذبه هایی مانند جنگل ها، رودخانه ها و آبشارها، می تواند مقصد نظر هر گردشگری باشد.

در میان جاذبه های گردشگری این شهر، می توان به آبشار های دستگرد، روستای خوشنویسی ها، مسجد جامع و زیارتگاه قاری درفکر اشاره کرد.تبدیل کارت به شبا بانک خاورمیانه علاوه بر این، کوهستان های اطراف شهر و جنگل های بکری که از درختان بلوط، گلدان، جوز و زعفرانی تشکیل شده اند، مکان هایی آرامش بخش و پر از رنگ و بوی طبیعت می باشند. در این شهر می توان از ورزش های هوای آزاد مانند کوهنوردی، پرواز با پاراگلایدر و صخره نوردی نیز لذت برد.

شعبه های بانک خاورمیانه در دستگرد

بانک خاورمیانه یکی از بزرگترین بانک های خصوصی در ایران است و در سراسر کشور شعب و مجموعه های فروش خدمات بانکی دارد.تبدیل کارت به حساب بانک خاورمیانه بانک خاورمیانه نیز در شهر دستگرد شعبه هایی دارد که خدمات متنوعی ارائه می دهند. بانک خاورمیانه در شعبه های خود از طریق تیم های مجرب و متخصص، خدمات بانکی بروز و با قابلیت ها و امکانات متنوعی را به مشتریان خود ارائه می دهد.

شعبه های بانک خاورمیانه در دستگرد امکاناتی مانند صرافی، بخش کارت های بهره برداری، پشتیبانی فنی، بخش سامانه های الکترونیکی، وام های مسکن و خودرو، قسمت حساب رسیدگی و بخش خزانه داری را در اختیار مشتریان قرار می دهند.تبدیل شماره حساب به شبا بانک خاورمیانه علاوه بر این، این شعبه ها همچنین خدماتی همچون مشاوره تامین مالی و سرمایه گذاری نیز ارائه می دهند.