پشتیبانی : 021 - 2842 - 6599

  • کد شعب بانک ایران زمین در شهر امام

شهر امام

شهر امام یکی از شهرهای جنوبی ایران در استان خوزستان است.شماره شبا بانک ایران زمین این شهر با وسعتی نزدیک به ۳۱۶۳ کیلومتر مربع و جمعیتی بالغ بر ۷۹۰ هزار نفر، یکی از مهم‌ترین شهرهای استان خوزستان محسوب می‌شود.

شعبه‌های بانک ایران زمین در شهر امام

بانک ایران زمین، یکی از بزرگترین بانک‌های عمومی استان خوزستان است که فعالیت‌های خود را در سراسر کشور انجام می‌دهد.تبدیل کارت به شبا بانک ایران زمین در شهر امام نیز این بانک دارای شعب و مراکز خدماتی مختلفی است که به خدمت‌رسانی به مشتریان می‌پردازند.

بانک ایران زمین در شهر امام دارای چند شعبه است که به طور جداگانه در مناطق مختلف شهر فعالیت می‌کنند.تبدیل کارت به حساب بانک ایران زمین این شعبه‌ها از طریق ارائه خدمات بانکی از جمله صندوق قرض الحسنه، انتقال وجه، ارائه وام‌های مسکن و خدمات مربوط به کارت‌های بانکی و.. مشتریان خود را خدمت‌رسانی می‌کنند.

علاوه بر شعبه‌های اصلی بانک، بانک ایران زمین شعبه‌های کوچک‌تری نیز در شهر امام دارد که تنها خدمات محدودی ارائه می‌دهند.تبدیل شماره حساب به شبا بانک ایران زمین

خدمات بانک ایران زمین در شهر امام

بانک ایران زمین در شهر امام، خدمات متنوعی را برای مشتریان خود فراهم می‌کند.تبدیل شبا به حساب بانک ایران زمین این خدمات شامل موارد زیر است:

  • صندوق قرض الحسنه: با توجه به اهمیت قرض الحسنه در تأمین نیازهای اقتصادی افراد، بانک ایران زمین در شهر امام نیز این خدمت را ارائه می‌دهد.
  • انتقال وجه داخلی و خارجی: مشتریان می‌توانند با استفاده از شعب بانک ایران زمین در شهر امام وجه خود را به داخل و خارج از کشور انتقال دهند.
  • ارائه وام‌های مسکن: بانک ایران زمین در شهر امام نیز وام‌های مسکن برای خرید یا ساخت و تعمیر و آمرانه خانه عرضه می‌کند.
  • صدور کارت‌های بانکی: مشتریان بانک ایران زمین می‌توانند در شعبه‌های شهر امام اقدام به صدور کارت‌های بانکی شامل کارت عابربانک، کارت شتاب و کارت تراکنش نمایند.
  • دریافت قبوض: مشتریان می‌توانند در شعب بانک ایران زمین در شهر امام قبوض مربوط به خدمات مختلف را پرداخت کنند.

بانک ایران زمین با ارائه این خدمات در شهر امام، مشتریان خود را در تأمین نیازهای مالی و بانکی‌شان یاری می‌کند و به وفوری برای ارائه خدمات متمایز و با کیفیت به ارمغان می‌آورد.