پشتیبانی : 021 - 2842 - 6599

  • کد شعب بانک ایران زمین در سندرک

شهر سندرک

سندرک یکی از شهرهای استان فارس واقع در جنوب ایران است.شماره شبا بانک ایران زمین این شهر به دلیل قرارگیری در مسیر راه آهن تهران- بندرعباس از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. سندرک از نظر واقعیت جغرافیایی در دشتی وسیع و غنی و در حوضه رودخانه ممتاز است. همچنین دارای آب و هوای نیمه بیابانی است و در دیگر سمت شهر هوایی کوهستانی دارد.

این شهر در 40 کیلومتری شمال شهرستان میناب و در 100 کیلومتری جنوب شهر استانی شیراز قرار دارد.تبدیل کارت به شبا بانک ایران زمین آب و هوای این شهر از باران کمی برخوردار است و معمولاً در بهار و پاییز بارش اندکی دارد و از سایر فصول به‌ویژه تابستان بسیار خشک است. اقتصاد این شهر بر پایه زراعت و دامداری استوار است.

اما یکی از سیمرغ‌های سرسبز این شهر سندرک که شاخص برون نمایی شهر بزرگراه سازی و زیرساخت‌هایی نظیر جاده و راه آهن می‌باشد که با وجود نداشتن مراکز تجاری عظیم و همچنین وجود زمین‌های نیمه کشاورزی آنچنانی که سندرک را بتوان راه تجارتی بزرگی در جنوب ایران معرفی کرد به حدی شهر سندرک را یک لنگرگاه تجارتی در جنوب کشور نهاده است.تبدیل کارت به حساب بانک ایران زمین

علاوه بر این، سندرک دارای بازار زنده است که با هر دو سوی محیط آن با مغازه‌های عرضه کننده کالا، فروشگاه‌های زنجیره‌ای و تجارت‌های پر قدرت همراه بوده که به رغم عدم وجود مالکیت تكي فروشگاهي در شهر سندرك اقتصاد این شهرچند سالی است از اقتصاد هشتاد میلیاردی شروع‏ شده و به اقتصادی با­ارزش دویست و دوازده میلیارد ریالی بزرگ شده است.تبدیل شماره حساب به شبا بانک ایران زمین

شعبه های بانک ایران زمین در سندرک

بانک ایران زمین یکی از بزرگترین بانک‌های دولتی در ایران است که خدمات متنوعی در سراسر کشور ارائه می‌دهد.تبدیل شبا به حساب بانک ایران زمین شعبه‌های بانک ایران زمین در سراسر کشور فعالیت می‌کنند و مشتریان خود را به خدمات متمیز و کارآمد خود معرفی می‌کنند. یکی از این شعبات در شهر سندرک فعالیت دارد.

شعبه بانک ایران زمین در سندرک خدمات مالی و بانکداری را برای مشتریان خود ارائه می‌دهد. از جمله خدمات این شعبه می‌توان به اعتبارات تجاری، وام‌های مسکن، کارت‌های عضو شبکه شتاب و بانک‌کارتهای عضو شتاب، خدمات شبکه ملی کارت‌ها، متوقف کردن و فعالسازی کارت، خدمات اینترنتی و موبایل بانک اشاره کرد.

این شعبه با تیم مجربی از کارکنان بانک در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد و سعی در ایجاد رابطه بلندمدت با مشتریان خود دارد. با توجه به اهمیت بانکداری در زندگی امروزی، مشتریان می‌توانند به شعبه بانک ایران زمین در سندرک مراجعه کرده و استفاده از خدمات بانکی متنوع را تجربه کنند.