پشتیبانی : 021 - 2842 - 6599

  • کد شعب بانک ایران ونزوئلا در صادق اباد

شهر صادق‌آباد

صادق‌آباد شهری در استان یزد واقع شده است.شماره شبا بانک ایران ونزوئلا این شهر در فاصلهٔ ۵۰ کیلومتری شرق شهر یزد قرار دارد. جمعیت صادق‌آباد طبق سرشماری مردمسالاری در سال ۱۳۹۵، برابر با ۲۴٬۹۸۹ نفر بوده است. شهر صادق‌آباد از شهرهای مهم صنعتی نزدیک مشهد و تجارتی نزدیک به کرمان می‌باشد. این شهر در حوزه معدنی سربازی، چگالی جمعیت بالایی دارد که باعث موفقیت بسیار زیاد آن در زمینه کشاورزی و گلخانه‌داری شده است. همچنین کارخانه ریسی بزرگ دروچه‌های صادق‌آباد قرار دارد که یکی از بزرگ‌ترین و کوله‌پشتی صنایع ساختمانی منطقه به حساب می‌آید.

شعبه‌های بانک ایران ونزوئلا در صادق‌آباد

بانک ایران ونزوئلا یکی از بانک‌های خصوصی در ایران است که خدمات مالی و بانکی متنوعی را در سراسر کشور ارائه می‌دهد.تبدیل کارت به شبا بانک ایران ونزوئلا این بانک دارای شعبه‌هایی در استان یزد نیز می‌باشد، از جمله شعبه در شهر صادق‌آباد. شعبه بانک ایران ونزوئلا در صادق‌آباد از طریق کادر مجرب و با تجربه، خدمات بانکی را به شهروندان این شهر ارائه می‌دهد.

خدمات بانک ایران ونزوئلا در صادق‌آباد

بانک ایران ونزوئلا در شعبه صادق‌آباد انواع خدمات بانکی را ارائه می‌دهد.تبدیل کارت به حساب بانک ایران ونزوئلا برخی از خدمات بانکی که در این شعبه می‌توان یافت عبارتند از:

حساب‌های بانکی

بانک ایران ونزوئلا در شعبه صادق‌آباد به مشتریان خود امکان باز کردن حساب‌های متنوعی را می‌دهد، از جمله حساب‌های جاری، حساب‌های پس‌انداز، حساب‌های قرض‌الحسنه و سایر حساب‌های مربوط به بانک است.تبدیل شماره حساب به شبا بانک ایران ونزوئلا

وام‌های بانکی

بانک ایران ونزوئلا در شعبه صادق‌آباد، دسته‌بندی‌های مختلفی از وام‌های بانکی را ارائه می‌دهد.تبدیل شبا به حساب بانک ایران ونزوئلا مشتریان می توانند به منظور تأمین نیازهای مالی خود از انواع وام‌ها استفاده کنند، از جمله وام‌های مسکن، وام‌های ازدواج، وام‌های خودرو و وام‌های شخصی.

کارت‌های بانکی

بانک ایران ونزوئلا در شعبه صادق‌آباد، کارت‌های بانکی متنوعی را صادر می‌کند. از جمله این کارت‌ها می‌توان به کارت بانکی، کارت شتاب، کارت اعتباری و کارت مسافرتی اشاره کرد.

پرداخت قبوض و خدمات بانکداری الکترونیکی

بانک ایران ونزوئلا امکان پرداخت قبوض و صورت‌حساب‌های مختلف را از طریق شعبه صادق‌آباد و سایر کانال‌های بانکداری الکترونیکی ارائه می‌دهد، از جمله اینترنت بانکینگ، موبایل بانکینگ و دستگاه‌های خودپرداز.

بدین ترتیب، شهروندان صادق‌آباد می‌توانند با مراجعه به شعبه بانک ایران ونزوئلا در این شهر، از خدمات متنوع بانکی آن استفاده نمایند و نیازهای مالی خود را به راحتی برطرف کنند.