پشتیبانی : 021 - 2842 - 6599

  • کد شعب بانک حکمت ایرانیان در کرمان

شهر کرمان

شهر کرمان یکی از شهرهای مهم و تاریخی ایران است که در استان کرمان واقع شده است.شماره شبا بانک حکمت ایرانیان این شهر دارای جاذبه‌های تاریخی، فرهنگی و طبیعی فراوانی است و هر ساله گردشگران بسیاری را به خود جذب می‌کند. کرمان با داشتن آثار تاریخی مانند مسجد جامع کرمان، برج ملک، آرامگاه گنبد سلطانیه و خانه نیازی، از مقاصد مهم زیارتی است که هر ساله مورد توجه مسافران داخلی و خارجی قرار می‌گیرد. همچنین، در کرمان مردمان مهمان‌نواز و خونگرمی زیادی دارند که باعث شده است که از نظر گردشگری محبوبیت زیادی پیدا کند.

شعبه های بانک حکمت ایرانیان در کرمان

بانک حکمت ایرانیان یکی از بانک‌های عمومی ایران است که خدمات بانکی متنوعی را در سراسر کشور ارائه می‌دهد.تبدیل کارت به شبا بانک حکمت ایرانیان این بانک با داشتن شعب و مجموعه‌ای از atm در سراسر ایران، از جمله در شهر کرمان، به مشتریان خود خدمات بهتری ارائه می‌دهد.

شعبه های بانک حکمت ایرانیان در شهر کرمان به روزهای هفته از ساعت 8 صبح تا 4 بعد از ظهر باز هستند و امکانات بانکی از جمله واگذاری وام‌های مسکن، وام ازدواج، وام‌های مصرفی و وام‌های مازاد درآمد را در اختیار مشتریان قرار می‌دهند.تبدیل کارت به حساب بانک حکمت ایرانیان همچنین، خدمات بانکی این بانک شامل صدور کارت بانکی، ارائه خدمات بانکداری الکترونیکی، واریز و برداشت وجه و ارائه خدمات مدیریت حساب بانکی می‌شود.

خدمات بانک حکمت ایرانیان در کرمان

بانک حکمت ایرانیان در شهر کرمان به مشتریان خود خدمات متنوعی ارائه می‌دهد.تبدیل شماره حساب به شبا بانک حکمت ایرانیان این خدمات شامل:

  • وام مسکن: بانک حکمت ایرانیان به مشتریان خود امکان وام‌گیری برای خرید یا ساخت مسکن را می‌دهد.تبدیل شبا به حساب بانک حکمت ایرانیان
  • وام ازدواج: بانک حکمت ایرانیان به زوجین جوان امکان وام گرفتن برای هزینه های ازدواج را می‌دهد.
  • وام‌های مصرفی: امکان وام گرفتن برای هزینه‌های متفرقه مانند خرید لوازم خانگی، دیگر وسایل مصرفی و تعمیرات مانند تعمیر خودرو را بانک در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.
  • وام‌های مازاد درآمد: امکان وام گرفتن برای افرادی که درآمد زیادی دارند را بانک به آن‌ها می‌دهد.

با توجه به فعالیت بانک حکمت ایرانیان در شهر کرمان و ارائه خدمات گوناگون بانکی، مشتریان این بانک به راحتی می‌توانند نیازهای مالی خود را در این شعبه ها برطرف کنند و از خدمات و امکانات بانکی بهره‌مند شوند.