پشتیبانی : 021 - 2842 - 6599

  • کد شعب بانک گردشگری در رومشکان

شهر رومشکان

رومشکان شهری است در استان لرستان واقع در غرب ایران.شماره شبا بانک گردشگری این شهر به عنوان یکی از مناطق گردشگری مهم در ایران شناخته می شود. از طرفی رومشکان به دلایل طبیعی از جمله کوهپایه هایی به نام دنا معروف است. این کوهپایه ها تامین کننده چشم اندازی طبیعی است که هر ساله گردشگران زیادی را به خود جذب می کند.

رومشکان دارای آب و هوایی معتدل است که در طول سال جذابیت خاص خود را نشان می دهد.تبدیل کارت به شبا بانک گردشگری بهار و تابستان موسم گردشگری پرباری در این شهر است. هـمـچنین مهر و آبان ماه نیز در این شهر می تواند برای گردشگرانی که به دانشگاه پیام نور مراجعه می کنند، جاذبه ای بیشتر به خود بگیرد. به دلایلی همچون داشتن دانشگاه های معروف ممکن است رومشکان در این ماه ها گردشگران بیشتری داشته باشد.

شعبه های بانک گردشگری در رومشکان

بانک گردشگری یکی از بانک هایی است که علاوه بر خدمات بانکی معمولی، خدمات ویژه ای نیز برای گردشگران ارائه می دهد.تبدیل کارت به حساب بانک گردشگری این بانک شعبه های زیادی در سراسر ایران دارد و یکی از شعبه های آن در رومشکان نیز قرار دارد.

شعبه بانک گردشگری در رومشکان با هدف ارائه خدمات بانکی به گردشگران استان لرستان تاسیس شده است.تبدیل شماره حساب به شبا بانک گردشگری این شعبه به صورت کامل تجهیز شده است و توانایی ارائه خدمات تراکنش های مالی گردشگران را دارا می باشد.

خدمات بانک گردشگری در رومشکان

بانک گردشگری در رومشکان خدمات مختلفی را برای گردشگران ارائه می دهد.تبدیل شبا به حساب بانک گردشگری این خدمات شامل :

  • امکان باز کردن حساب برای گردشگران
  • صدور کارت های بانکی بین المللی برای استفاده در سفرها
  • ارائه خدمات بانکداری اینترنتی
  • واریز و تسویه حساب های بین المللی
  • ارائه خدمات اعتباری

امکانات بانک گردشگری در رومشکان تضمین می کند که گردشگران بتوانند بدون هیچ نگرانی مالی خدماتی که در سفرشان نیاز دارند را به راحتی ارائه دهند. این بانک تمام تلاش خود را برای اطمینان از رضایت گردشگران انجام می دهد و درصورت بروز هرگونه مشکل به حل آن اقدام می کند.

در نتیجه، شعبه بانک گردشگری در رومشکان یکی از خدمات مهم و کمیاب در این شهر است. با این مرکز تجارت بانکی، گردشگران می توانند مشکلات مالی خود را به سادگی حل کنند و لذت سفر خود را بدون هیچ نگرانی ناشی از مسائل مالی ببرند.