پشتیبانی : 021 - 2842 - 6599

  • کد شعب بانک دی در تنگ ارم

تنگ ارم یا شهره لور - گیلان

تنگ ارم یا شهره لور شهر جمیعیت گیلانی که در نزدیکی زیرکلا واقع شده است.شماره شبا بانک دی این شهرک البته در کنار دریای خزر قرار دارد و به همین جهت یکی از مناطق توریستی و طبیعی استان گیلان محسوب می شود. موقعیت و طبیعت زیبای تنگ ارم باعث شده است که بسیاری از گردشگران و مسافران همیشه در فكر عكس گرفتن از این مناظر با طبیعت دل انگیز هذلول بوده و هستند.

شعب بانک دی در تنگ ارم

یکی از شعب بانکی که در تنگ ارم فعالیت می کنند، بانک دی است.تبدیل کارت به شبا بانک دی بانک دی یکی از بزرگ ترین بانک های ایران است و خدمات متنوعی را در سراسر کشور ارائه می دهد. در تنگ ارم نیز شعبه ای از بانک دی وجود دارد که خدمات بانکی این موسسه را در این منطقه فراهم می کند.

شعب بانک دی با فعالیت در تنگ ارم، به ساکنان و بازدیدکننان این منطقه امکان استفاده از خدمات مختلف بانک دی را می دهد.تبدیل کارت به حساب بانک دی این شعبه امکاناتی همچون تسهیلات وام مسکن، وام ماشین، چک، حساب بانکی و خدمات بانکی الکترونیکی را فراهم می کند. همچنین با کارت های عضو شبکه بانکی شتاب تسهیلات بانکی به راحتی برای مشتریان سراسر ایران قابل دسترسی است.

از مزایای شعب بانک دی در تنگ ارم امکان انجام عملیات بانکی از طریق دستگاه های پوز، سرویس های نیمه پوز (pos)، سرویس اینترنت بانک دی و همچنین انتقال وجه از طریق شبکه بانکی است.تبدیل شماره حساب به شبا بانک دی علاوه بر این، شعبه بانک دی در تنگ ارم فعالیت به عنوان نماینده از بعضی از بانک های خارجی نیز داشته و خدمات مالی کشورهای مختلف را به شهروندان ایرانی در اختیار می گذارد.

خدمات بانک دی در تنگ ارم

بانک دی علاوه بر خدمات بانکی اساسی، برای سهولت مشتریان خود خدمات متنوعی را نیز در تنگ ارم فراهم کرده است.تبدیل شبا به حساب بانک دی از جمله خدماتی که بانک دی در این منطقه ارائه می دهد عبارتند از:

  • بازار تسویه بدون معامله
  • کارت هاي عضو شبکه شتاب
  • کارت هاي عضو شبکه کارت های عابر بانک توسعه صادرات
  • کارت های عضو شبکه کارتهای عابر بانک صنعت و معدن
  • کارت های عضو شبکه کارت های عابر بانک کشاورزی

همچنین بانک دی در تنگ ارم امکان ارائه خدمات بین المللی نیز داراست. مشتریان بانک دی می توانند با استفاده از کارت های بانک دی خود، وجه را به سادگی به کشورهای دیگر انتقال دهند و از سرویس های بانکی آن کشورها بهره ببرند.

در نتیجه، شعبه بانک دی در تنگ ارم به ساکنان و بازدیدکننان این منطقه امکان استفاده از خدمات بانک دی را فراهم می کند. با داشتن شعب بانک دی در مناطق مختلف کشور، مشتریان بانک دی می توانند به راحتی از خدمات بانکی این موسسه بهره ببرند و نیازهای مالی خود را به راحتی مدیریت کنند.