پشتیبانی : 021 - 2842 - 6599

  • کد شعب بانک دی در رامشیر

شهر رامشیر

رامشیر شهری در استان خوزستان، در جنوب غربی ایران است.شماره شبا بانک دی این شهر در دشت رامشیر قرار گرفته و از جنوب به شهر بندر خمیر و از شمال به شهرهای لالی و دزفول محدود می‌شود. این شهر از لحاظ اقتصادی به دسترسی بسیار خوبی به منابع ذخیره نفت و گاز برخوردار است و به همین دلیل صنایع نفتی در این شهر فعالیت گسترده‌ای دارند. مردم این شهر به کشاورزی و دامداری نیز مشغول هستند.

شعبه های بانک دی در رامشیر

بانک دی یکی از بزرگ‌ترین بانک‌های خصوصی ایران است که شعب و مجموعه‌های تجاری متعددی در سراسر کشور دارد.تبدیل کارت به شبا بانک دی در شهر رامشیر نیز شعبه‌های بانک دی وجود دارند که خدمات بانکی چندگانه‌ای را به مردم این شهر ارائه می‌دهند. این شعبه‌ها به منظور ارائه خدمات بانکی در دسترس مردم شهر رامشیر و نزدیکی‌های آن ایجاد شده‌اند. با داشتن شعبه‌های بانک دی در رامشیر، افراد محلی و ساکنان شهر می‌توانند به راحتی به خدمات بانکداری نیاز خود را در شهر خود برآورده کنند.

خدمات بانک دی در رامشیر

بانک دی در شعبه‌های خود در رامشیر خدمات متنوعی را ارائه می‌دهد.تبدیل کارت به حساب بانک دی این خدمات عبارتند از:

  • حساب پس‌انداز: مردم می‌توانند حساب پس‌انداز در بانک دی ایجاد کنند تا بتوانند پس‌اندازهای خود را به صورت امن نگهداری کنند.تبدیل شماره حساب به شبا بانک دی
  • وام‌های مسکن: بانک دی اقدام به ارائه وام مسکن می‌کند که به مردم کمک می‌کند خانه دلخواه خود را بخرند.
  • وام‌های مصرفی: این بانک اقدام به انتشار وام‌های مصرفی می‌کند که به مردم کمک می‌کند برای نیازهای روزمره خود وام بگیرند.
  • خدمات بانک اینترنتی: بانک دی ارائه دهنده خدمات بانک اینترنتی نیز می‌باشد که به مشتریان خود این امکان را می‌دهد تا به راحتی از طریق اینترنت به حساب‌های خود دسترسی داشته باشند و عملیات بانکی را انجام دهند.

بانک دی با داشتن شعبه‌ها و ارائه خدمات متنوع در رامشیر، به مردم شهر این امکان را می‌دهد تا به صورت آسان و سریع به خدمات بانکی مورد نیاز خود دسترسی داشته باشند. این عامل تجارت و اقتصاد در شهر را تحرک می‌دهد و به توسعه اقتصادی منطقه کمک می‌کند.