پشتیبانی : 021 - 2842 - 6599

استعلامشماره شباشبا ملیشبا ملتشبا صادرات
شبا سپه
Ladyzhyn in Ukraine

Ladyzhyn in Ukraine

نام های دیگر : Ladizhin , Ladyjyn , Ladyzhin , ,

موقعیت مکانی روی نقشه :برای مشاهده نقشه کلیک کنید

اقتصاد، تاریخ و بانکداری شهر لادیژین در اوکراین

شهر لادیژین یکی از شهرهای مهم استان وینیتسیا در کشور اوکراین است.شماره شبا بانک کشاورزی این شهر با تاریخی قدیمی و متنوع در سرعت صنعتی شیرینی نپزد و دارای تمدنی باستانی است. شهرستان لادیژین یک منبع عالی در مورد تاریخ، اقتصاد و بانکداری اوکراین است.

اقتصاد لادیژین

اقتصاد لادیژین بر اساس فعالیت‌های کشاورزی، تولید شیرینی، تولید تجهیزات الکترونیکی و صنعتی است.تبدیل کارت به شبا بانک کشاورزی لادیژین باغ اقتصاد شهر به شمار می آید. این شهر به عنوان یکی از مناطق عمدتاً کشاورزی در اوکراین شناخته شد.

به لادیژین ؛ باغ کشاورزی است و وجود رودخانه dnipro در این شهر ، آب و هوای مطلوب و خاک حاصل خیز مزایای اقتصادی این شهر است.تبدیل کارت به حساب بانک کشاورزی تولید محصولات کشاورزی متنوع شامل گندم، جو، عدس و حبوبات و سبزیجات در این منطقه میشود. علاوه بر کشاورزی، صنایع دیگر نیز در این شهر بیشتر کار میکنند. بخش صنعت لادیژین در تولید الکترونیک، تجهیزات فلزی و مشتقات فولادی بسیار قوی است

تاریخ لادیژین

لادیژین شهری با تاریخ کهن و تاریخچه غنی است.تبدیل شماره حساب به شبا بانک کشاورزی بناهای تاریخی که در این شهر وجود دارند نشانگر تمدن باستانی یونانیان، قوجاخانیان، رومان ها و غیره هستند. شهر لادیژین در قرن هفدهم به عنوان قلمرو قوجاخانی ها تاسیس شد. شهر با نزدیک بودن به شهر محبوب لوتسک ، در طول سالها توسعه یافته و به یک مرکز بازرگانی خوب تبدیل شده است. تاریخ لادیژین وابسته به تاریخ لوتسک است.

در قرون پنجم تا هفتم بعد از میلاد ؛ لادیژین به مرکز جهت گیری قهرمانانه شوروی تبدیل شد.تبدیل شبا به حساب بانک کشاورزی در این دوران نیروهای قوی دفاعی و نظامی در این منطقه مستقر بودند. در سال ۱۹۴۱ شهر تحت تسلط نازی ها قرار گرفت و سپس به عنوان یکی از مراکز صنعتی شیرینی معروف شد. به علت ارتباطات ریلی خوب ، صنعت تجهیزات الکترونیکی در این شهر رشد کرد. در سال ۱۹۴۱ ، یک کارخانه صنایع الکترونیکی که در حال حاضر به ntc-eltav یا national technical control and electronics تغییر نام داده شد، ایجاد شد. این کارخانه بزرگترین کارخانه جهان در زمینه رادیو برچسب داده شده است.

بانکداری در لادیژین

بانکداری و خدمات مالی نیز در لادیژین یک بخش مهم از اقتصاد شهر است. بانک های شهر لادیژین به روز رسانی دائمی و خدمات مالی جدید را به تجار و مردم عادی در اختیار قرار می دهند. این بانک ها انواع خدمات شامل حساب های جاری، قرض های شخصی و تجاری، اعتبارات و تسهیلات اعتباری را ارائه می دهند.

بانک مرکزی اوکراین نیز شعبه های خود را در شهرستان لادیژین دارد. این شعبه ها خدمات بانکی از جمله استقراض، سرمایه گذاری، اسناد مالی و خدمات بانکی مربوط به صرافی را ارائه می دهند.

خلاصه

اقتصاد لادیژین با تمرکز بر فعالیت های کشاورزی، تولید شیرینی، تولید تجهیزات الکترونیکی و صنعتی رونق دارد. این شهر به دلیل باغبانی منحصر به فرد، آب و هوای مساعد و خاک حاصل خیز، منطقه ای برای کشاورزی پربار است. سرمایه گذاری در بانکداری نیز در لادیژین بسیار مهم است. بانک ها و خدمات مالی از قرار دادن خدمات مالی پیشرفته و جدید بهره می برند. بانک مرکزی نیز در این شهر دارای شعبه هایی است که خدمات مالی متنوعی را ارائه می دهند. لادیژین به طور خلاصه یک شهر با تاریخ غنی، اقتصاد قدرتمند و خدمات بانکداری پیشرفته است.