پشتیبانی : 021 - 2842 - 6599

استعلامشماره شباشبا ملیشبا ملتشبا صادرات
شبا سپه
Pinarbasi in Turkey

Pinarbasi in Turkey

نام های دیگر : Elvanli , Elvanl� , Pinarbasi , P�narba� , Tomuk , T�m�k

موقعیت مکانی روی نقشه :برای مشاهده نقشه کلیک کنید

اقتصاد، تاریخ و بانکداری شهر پینارباسی در ترکیه

شهر پینارباسی، یکی از شهرهای مهم استان کایاس مرکزی در ترکیه است.شماره شبا بانک سپه این شهر به دلیل مزارع پربار و معادن معروف است. در این مقاله به بررسی اقتصاد، تاریخ و بانکداری شهر پینارباسی می پردازیم.

اقتصاد پینارباسی

اقتصاد پینارباسی یک اقتصاد کشاورزی و صنعتی است که بر اساس کاربردهای مختلف آب و خاک این منطقه توسعه یافته است.تبدیل کارت به شبا بانک سپه بخش کشاورزی پینارباسی تنوع بالایی را در پرورش محصولات مختلف نشان می دهد، از جمله گندم، جو، گیاهان علوفه ای و میوه های خشک مانند پسته و گردو. این شهر همچنین یکی از قطب های تولید محصولات سبزیجات در منطقه است.

به علاوه، صنعتی سبک نیز در این شهر توسعه یافته است.تبدیل کارت به حساب بانک سپه کارخانه های بناء، صنایع غذایی، تولید مصالح ساختمانی و کارگاه های خراطی و لباس دوزی در پینارباسی فعالیت می کنند. صنعت بری و پرورش دام نیز در پینارباسی وجود دارد که از پشم گوسفندان و تولید گوشت و شیر بهره می برد.

با توجه به منابع طبیعی بسیار غنی، پینارباسی ظرفیت های زیادی برای توسعه صنایع استخراجی دارد.تبدیل شماره حساب به شبا بانک سپه معادن مس، روی و ایمنیوم در این منطقه پیدا شده اند و بسیاری از شرکت های معدنی بزرگ از این منابع استفاده می کنند. همچنین تولید آب معدنی و صنعت گچ هم در این شهر رونق دارد.

تاریخ پینارباسی

تاریخ پینارباسی به دوره های باستانی بازمی گردد.تبدیل شبا به حساب بانک سپه در سال 750 قبل از میلاد، تمدن فرسه در این منطقه شکوفا شد. با هم ورود تمدن فرسه و آسی های معنوی، تاریخ پینارباسی وارد فصل جدیدی از تاریخ پیشین شد. یکی از شاخه های اصلی پینارباسی که از آسان به طاق بس جاری بود، شهری به نام یورت به سرمایه گذاری که از آنجا به سوی فرسه جدیدی بین مرز کوهنولو دویده بود. در سال 1221 ویروس فرسه به دست دولت سلاجقه های آناتولی می بنده شد. تعدادی از قبایل به صورت مستقل وارد منطقه شدند و ساکن شدند و توسط این بخش از قفا» یورت ساخته شده است. پس از ورود سلطنت مغول به آناتولی و تشکیل خلافت روم به دست مملوک صفویان، پینارباسی به حالت وابسته کرده شد. . و در سال 1307 قرابغا راه حج به غازی تخلیه شد و تاجرهای عالی هدف خود را داشتند. در طول یک صد سال ، پینارباسی خانوان اصلی برای بهبود شرارت بود و در طول مدت دیگری که قوی تر و قوی تر شد. او در سال 1402 به وجود هتل حجاج زیادی، تقوض شد. پس از نابودی لالا تمام درنی را آناتولی با "هاتلیو" که از امور بعدی آن می شود بررسی کرد و استفاده کرد و به دستور کشاورزی که به یکی از قطب های توسعه تبدیل شد پیوست ، تشکلید. در زمان سلطنت مرتضوی، نمایندگی دوباره پنارباسی درست شده است. در قرن های ادامه تمدن به حداکتش، در تاریخ سرخک شد و به صورت یک شهر کوچک در آمد، ساکن شد و توسعه یافت. تا اینکه در سال 2019 به بخش شهرداری حمزانلی تغیر پیدا کرده است.

بانکداری در پینارباسی

پینارباسی، مانند سایر شهرهای ترکیه، یک بانکداری پیشرفته و توسعه یافته دارد. بانک ملی ترکیه و بانکهای خصوصی نظیر تی.اس.بی، زیر و مالت و بانک دوش بر شهروندان پینارباسی خدمات ارائه می دهند. این بانک ها امکانات مالی متنوعی را ارائه می دهند، از جمله حساب های جاری، سپرده های ثابت، وام های شخصی و تجاری، کارت های اعتباری و خدمات پرداخت الکترونیکی.

علاوه بر بانکداری سنتی، در پینارباسی نیز شرکت های فینتک فعال هستند که خدمات مالی نوین ارائه می دهند. این شرکت ها از فناوری های مبتنی بر اینترنت و موبایل بر