پشتیبانی : 021 - 2842 - 6599

استعلامشماره شباشبا ملیشبا ملتشبا صادرات
شبا سپه
Igdir in Turkey

Igdir in Turkey

نام های دیگر : gdur , IGD , Idir , Igdir , Igdira , Igdyras , Iidir , Id�r , I�d�r , aghdyr , ayghdr , ayghdyr , e de er , idileu , igdiri , udouru , ygdyr , �dir , gdira , d�r , , , , , , , , , , , ,

موقعیت مکانی روی نقشه :برای مشاهده نقشه کلیک کنید

اقتصاد ،تاریخ و بانکداری شهر ایگدیر در ترکیه

شهر ایگدیر یکی از شهرهای استان ادرنه در شمال شرق ترکیه است.شماره شبا بانک ملیایگدیر جایی است که تاریخ تمدن و سکونتگاههای قدیمی و باستانی را در خود جاودانه کرده است. این شهر دارای تاریخی بسیار طولانی است که از هزاره ها پیش از میلاد مشاهده می شود.

تاریخچه

امپراتوری سلجوقیان به عنوان یکی از شورشهای مهم تاریخ ترکیه به شهر ایگدیر پر افتخار است.تبدیل کارت به شبا بانک ملی این امپراتوری در قرن یازدهم میلادی پیش از میلاد توسط لطفلی بن محمد بن میکائیل سنجار تشکیل شد.

در آن زمان ، ایگدیر یکی از اهم مراکز مزارع و باغات شده بود و جایگاه قدرتمند در منطقه ایستاده بود.تبدیل کارت به حساب بانک ملیبا گذر زمان ، ایتا فراموش شده است. با این حال ، در سال 1878 یعد شهر ایگدیر به عنوان قسمتی از ناحیه کارس قرار گرفت و اهمیت سابق خود را بازیابی کرد.

اقتصاد

اقتصاد شهر ایگدیر از کشاورزی و دامداری مستقل است.تبدیل شماره حساب به شبا بانک ملیproinspec در سال 1944 در ترکیه ، ایگردیر شروع به کشاورزی خود کرد. اکنون این شرکت مجهز به زیرساخت های حمل و نقل و منابع اطلاعات کافی برای رشد صنعتی و توسعه پایدار است. اقتصاد ایگدیر در شمال شرقی کشور اهمیت زیادی دارد.از عمده ترین فعالیت های اقتصادی ایگدیر می توان به کشاورزی ، دامداری ، صنایع بافندگی و کارخانه های بسته بندی خانگی اشاره کرد.این شهره دارای مقدار قابل توجهی محصولات کشاورزی است و بیشتر شهرداری ها و مناطق قروشی از این محصولات برای بازاریابی و و کسب درآمد استفاده می کنند.

بانکداری

صنعت بانکداری در ایگدیر نیز با توجه به اهمیت اقتصادی و تجاری این شهر در حال رشد و توسعه است.تبدیل شبا به حساب بانک ملی بانکهای مختلفی در این شهر فعالیت می کنند که به مردم و کسب و کارهای محلی خدمات ارائه می دهند.بانک اقتصاد نوین ، بانک صنعت و معدن ، بانک سپه و بانک ملت از جمله بانکهایی هستند که در ایگدیر فعالیت دارند.

با پیشرفت فناوری و برقراری سیستم های الکترونیکی بانکداری ، تمام بانکها اکنون خدمات آنلاین برای مشتریان خود فراهم می کنند.از طریق بانکهای آنلاین ، مشتریان می توانند برای انجام تراکنش های مالی خود از طریق اینترنت ، رایانه های شخصی و یا تلفن همراه خود استفاده کنند.این عملکرد الکترونیکی جدید تجارت و کسب و کار را سریعتر ، ساده تر و راحت تر کرده است.اکنون مردم می توانند به راحتی قرض بگیرند، کارت به کارت پول انتقال، بدهی ها را پرداخت کنند و اطلاعات بانکی خود را بدون نیاز به مراجعه حضوری به بانک بررسی کنند.

نتیجه گیری

بانکداری و اقتصاد ایگدیر در ترکیه بسیار مهم هستند. این شهر اهمیت بسیاری خاص در توسعه اقتصاد منطقه و کسب و کارهای محلی دارد. اقتصاد ایگدیر از بخش هایی مانند کشاورزی ، دام و کسب و کارهای خانگی بهره می برد.

بانک های مختلفی در ایگدیر فعالیت می کنند که به افراد و شرکت ها خدمات بانکی ارائه می دهند. با استفاده از تکنولوژی بانکداری آنلاین ، همه مردم اکنون می توانند به راحتی تراکنش های مالی خود را انجام دهند و به اطلاعات بانکی خود دسترسی داشته باشند.اقتصاد شهر ایگدیر