پشتیبانی : 021 - 2842 - 6599

استعلامشماره شباشبا ملیشبا ملتشبا صادرات
شبا سپه
Bueyuekcekmece in Turkey

Bueyuekcekmece in Turkey

نام های دیگر :

موقعیت مکانی روی نقشه :برای مشاهده نقشه کلیک کنید

تاریخچه و اقتصاد شهر بیوکچکمجه در ترکیه

بیوکچکمجه یکی از شهرهای زیبای ترکیه است که در شمال غربی استان استانبول واقع شده است.شماره شبا بانک رسالت این شهر به عنوان یکی از مناطق محبوب گردشگری در استانبول شناخته شده است و تعداد زیادی از گردشگران محلی و خارجی را سالانه به خود جذب می کند. بیوکچکمجه دارای تاریخچه بسیار قدیمی ای است که به دوران باستان باز می گردد و در طول سالیان طولانی تغییرات و تحولات بسیاری را پشت سر گذاشته است. در این مقاله، به بررسی تاریخچه و اقتصاد شهر بیوکچکمجه خواهیم پرداخت.

تاریخچه

بیوکچکمجه در تاریخ سالهای ۶۵۰ تا ۵۰۰ پیش از میلاد مأوی عده ای از وسیعه‏ترین قبایل غرب ایران به ویژه "کی" نام است.تبدیل کارت به شبا بانک رسالت تا همان زمان و با حکومت آلبیانیس کشور روم شرقی بود که توانستند این مرز و بوم عرضه کنند.

بعد از حملات مستمر از سوی تاتاران و به خصوص تهاجم جنگلزار اقبال که طی آن شهر پرانتسوس و اسکورت بیشتر درد وغصه دیدند بیوکچکمجه از آلبانیس جدا شد و به تدریج مستقل شد.تبدیل کارت به حساب بانک رسالت برخی از منابع تاریخی از مقاومت سکنان در مقابل این حملات که به جرج گاشگنی گرچه خشمگین گاشنان ۸۰۰٬۰۰۰ نفری و اجداد قویدملیان، متمولان و اصناف را نجات دادند نام برده و می‏گویند که برخی از زنان پایتخت ترکیه باید بیان از این جهاد و پشتکار شهر هرچند در پنهان و خاموش بیاند.

اقتصاد

اقتصاد شهر بیوکچکمجه بر اساس چندین بخش اصلی تأمین می شود.تبدیل شماره حساب به شبا بانک رسالت گردشگری از جمله بخش مهمی از اقتصاد این شهر است. بیوکچکمجه دارای مناظر طبیعی زیبا و جاذبه های تاریخی است که تعداد زیادی از گردشگران را جذب می کند. همچنین، بیوکچکمجه از نظر موقعیت جغرافیایی با شرایط مواتت وصول جهانی و داخلی تبادلات تجاری استانبول در شمال غربی ترکیه و حتی جهان سه نفر رقابت خرید و فروش محصولات خویشاوندان، جمعیت ادوستراتیژیک تامین می کند به خصوص برای کشاورزان خود است ید .

کشاورزی نیز یک بخش مهم از اقتصاد بیوکچکمجه است.تبدیل شبا به حساب بانک رسالت شهر و منطقه اطراف آن دارای خاک حاصلخیزی است که برای کشاورزان بسیار مزیت دارد. انواعی از محصولات کشاورزی مانند گندم، جو، سیب زمینی، گیاهان علوفه ای و ... در این منطقه کاشت می شوند. همچنین، بهره وری بالا و تکنیک های به روز کشاورزان این منطقه باعث شده است که تولید محصولات کیفیت بالا و قابل اعتماد شود.

  • گردشگری
  • تجارت
  • کشاورزی

صنعت نیز در بیوکچکمجه توسعه یافته است. شرکت های صنعتی مختلف در منطقه فعال هستند و تولید محصولات متنوعی را انجام می دهند. بخشی از صنعت بیوکچکمجه عبارت است از: تولید مواد غذایی، نساجی، جوراب سازی، صنایع دستی و دکوراسیون، صنایع فلزی و ماشین آلات.

بانکداری

بیوکچکمجه همچنین یک شهر بسیار مهم در زمینه بانکداری است. بانک های مختلفی در این شهر وجود دارند که خدمات مالی متنوعی را ارائه می دهند. این بانک ها از جمله بزرگترین بانک های استانبول می باشند و خدمات پیشرفته ای برای مشتریان خود ارائه می دهند.

بیوکچکمجه همچنین دارای یک صندوق قرض الحسنه است که به بخش کوچکی از جامعه اعتبار ارائه می دهد. این صندوق قرض الحسنه مبلغ مورد نیاز را به افرادی که نیاز به تأمین مالی دارند تأمین می کند و نرخ سود کمتری را نسبت به بانک ها اعمال می کند.

به علاوه، بانکد