پشتیبانی : 021 - 2842 - 6599

استعلامشماره شباشبا ملیشبا ملتشبا صادرات
شبا سپه
Banska Stiavnica in Slovakia

Banska Stiavnica in Slovakia

نام های دیگر : Bans'ka Shtjavnicja , Banska Shhjavnica , Banska Shtjavnica , Banska Stiavnica , Banska Stiavnica a Banska Bela , Banska Stjavnica , Banska Szczawnica , Banska tiavnica , Banska tjavnica , Banska-Shc'jaunica , Banska-Sht'javnica , Bansk� tiavnica , Bansk� tiavnica a Bansk� Bel� , Baska Szczawnica , Schemnitz , Selmecbanya , Selmecb�nya , Selmeczbanya , Selmeczb�nya , ban si ka shen jia fu ni cha , banseukasyutiabeunicha , banska shtyawyntsa , banska shtyfnytsa , , , , , , , , ,

موقعیت مکانی روی نقشه :برای مشاهده نقشه کلیک کنید

اقتصاد و تاریخ و بانکداری شهر بانسکا استیاینیتسا در اسلواکی

در این مقاله به معنی به اقتصاد و تاریخ و بانکداری شهر بانسکا استیاینیتسا در اسلواکی پرداخته خواهد شد.شماره شبا بانک آینده بانسکا استیاینیتسا یکی از شهرهای قدیمی و مهم اسلواکی است که تاریخی دیرینه دارد و تاثیر گذار بر فرهنگ و اقتصاد منطقه بوده است.

تاریخ شهر بانسکا استیاینیتسا

بانسکا استیاینیتسا شهری با تاریخی بسیار قدیمی است که تا دوره ی قرون وسطی به سرعت توسعه یافت و مرکز فرهنگ و تجارت منطقه شد.تبدیل کارت به شبا بانک آینده این شهر در سال ۱۲۵۵ تاسیس شده است و برخی از نقاط تاریخی و معماری آن هنوز به نمایش در آمده اند.

شهر بانسکا استیاینیتسا به دلیل وجود معادن طلا و نقره در این منطقه، به عنوان یک مرکز استخراج و تجارت این فلزات مهم شناخته شده است.تبدیل کارت به حساب بانک آینده این شهر در طول تاریخ خود تجارت و صنعت پررنگی داشته و برای دولتمردان و تاجران اهمیت زیادی داشته است.

اقتصاد شهر بانسکا استیاینیتسا

اقتصاد شهر بانسکا استیاینیتسا به طور اساسی بر مبنای تجارت و صنعت این منطقه تا حد زیادی برپا شده است.تبدیل شماره حساب به شبا بانک آینده تجارت نقره و طلا، استخراج مواد معدنی و صنعت تبدیلی به عنوان عوامل اصلی توسعه اقتصادی در این شهر و منطقه اطراف به شمار می روند.

طلا و نقره در معدن های بانسکا استیاینیتسا به صورت فزاینده ای استخراج می شد و به کشورهای دیگر صادر می شد.تبدیل شبا به حساب بانک آینده در این فرآیند، صنایع مختلفی از جمله صنعت استخراج، ذوب و فراوری مواد معدنی به وجود آمد. این فرقه اهمیت زیادی از کشور صربستان تجارت و تبادلات اقتصادی با نزدیک شهر احتیاج داشت. به همین دلیل بانسکا استیاینیتسا به عنوان یکی از مهمترین مراکز تجاری ایران نیز شناخته می شد.

بعد از اتحادیه کوچکترین کشورها در طول قرن های ۱۵ و ۱۶ شهر بانسکا استیاینیتسا به دلیل عملکرد بدون عیب در حدود سی و پنج سال وجود یکی از بزرگترین کسب و کارهای معدنی اهمیت وقف شده است.

بانکداری در بانسکا استیاینیتسا

بانکداری در بانسکا استیاینیتسا تاریخی تا بازه برادران موروم باز می گردد، آنها به یکی از اولین کسب و کارهای بانکی شهر تبدیل شدند و امروزه بانسکا استیاینیتسا هنوز هم قابلیت برگزاری نمایشگاه ها و طلای فروشی برای نشان دادن طلا و نقره هستند. همچنین در یک حجره با نام "schwaighoferhaus" از دهه 1720 تا 1790 به احتراق درآمده است. این ساختمان برای دفترهای شغلی متخصص در طول قرون وسطی به اسلواکی.. تبدیل شده است. .

خلاصه

بانسکا استیاینیتسا یکی از شهرهای مهم و قدیمی اسلواکی است که از لحاظ تاریخی و اقتصادی بسیار مهم است. از چشم اندازهای استثنایی و تاریخ فرهنگی با یک تاریخ عمیق و فعالیت بلند پروازانه بر هنر و به طور کلی است که می تواند دید خیره کننده و محتوا رنگ بیشتری از آن درآینده را به ارمغان بیاورد.