پشتیبانی : 021 - 2842 - 6599

استعلامشماره شباشبا ملیشبا ملتشبا صادرات
شبا سپه
Nova Gorica in Slovenia

Nova Gorica in Slovenia

نام های دیگر : Gnove Gurize , Gorica , Goritia Nova , Nova Gorica , Nova Goricja , Nova Nkoritsa , Nova-Gorica , Nova-Goryca , Nuova Gorizia , nobagolicha , nova gorica , nova-goritsa , nwa grytsa , nwbh gwryzh , nwfa jwrytsa , nwwa gwryka , nwwa gwrytsa , nx wa kx rit sa , xin ge li cha , , , , , , , , , , , ,

موقعیت مکانی روی نقشه :برای مشاهده نقشه کلیک کنید

معرفی شهر نوا گوریکا در اسلوونی

نوا گوریکا شهری است که در غرب اسلوونی قرار گرفته و مرزهای ایتالیا و اسلوونی را احاطه می کند.شماره شبا بانک توسعه صادرات یکی از ویژگی های منحصر به فرد این شهر، فاصله کوتاهی است که با مرز ایتالیا دارد. به همین دلیل نوا گوریکا یک پل اقتصادی بین اسلوونی و ایتالیا است و نقش مهمی در تجارت مرزی دو کشور دارد. همچنین این شهر یکی از مقاصد گردشگری محبوب در اسلوونی است و با جاذبه های تاریخی و طبیعی خود مسافران را جذب می کند.

تاریخچه شهر نوا گوریکا

شهر نوا گوریکا در سال 1948 پس از جنگ جهانی دوم به عنوان جایگزینی برای شهر گوریکا الکترونیکا (که در منطقه همسایه ایتالیا قرار داشت) تأسیس شد.تبدیل کارت به شبا بانک توسعه صادرات این تصمیم به خاطر توافق بین دولت ایتالیا و یوگوسلاوی در پایان جنگ جهانی دوم اتخاذ شد. ادغام شهر قدیمی گوریکا الکترونیکا و گوریکا نوا باعث تشکیل شهر نوا گوریکا شد.

نوا گوریکا با توسعه صنایع و خدمات مختلف مانند بانکداری، صادرات، گردشگری و مواد غذایی پیشرفت کرد.تبدیل کارت به حساب بانک توسعه صادرات همچنین نزدیکی آن به ایتالیا، برای تجارت بین المللی و ارتباط با دیگر کشورها ویژگی منحصر به فرد دیگری از این شهر است.

وضعیت اقتصادی

اقتصاد نوا گوریکا براساس تنوع بخش های مختلفی مانند صنعت، خدمات، کشاورزی و گردشگری تأمین می شود.تبدیل شماره حساب به شبا بانک توسعه صادرات این شهر دارای یکی از بزرگترین مراکز خرید در این منطقه است و به عنوان یک پل اقتصادی بین ایتالیا و اسلوونی شناخته می شود.

بانک ها و مؤسسات مالی نیز نقش مهمی در اقتصاد نوا گوریکا دارند.تبدیل شبا به حساب بانک توسعه صادرات تعداد زیادی از بانک های معتبر در این شهر وجود دارد که خدمات اعتباری و مالی متنوعی را در اختیار ساکنان و کسب و کارهای محلی قرار می دهند.

بانکداری در نوا گوریکا

بانکداری در گذشته

تاریخ بانکداری در نوا گوریکا به دوران سوسیالیستی یوگوسلاوی برمی گردد. در آن زمان ملی کردن تمام بانک ها اعم از کوچک و بزرگ، بخشی از سیاست های اقتصادی رژیم سوسیالیستی بود. اما پس از فروپاشی یوگوسلاوی دولت نوا گوریکا تصمیم به خصوصی سازی بانک ها گرفت.

بانک هایی مانند nova ljubljanska banka (nlb)، nova kreditna banka maribor (nkbm) و abanka بعدازافزایش شعب و دفاتر خود در نوا گوریکا و تأسیس شعب فرعی در ایتالیا، موفق به کسب سهم قابل توجهی از بازار بانکداری این منطقه شدند.

بانکداری در حال حاضر

اکنون نوا گوریکا میزبان بسیاری از بانک های بین المللی بزرگ است که در ایتالیا فعالیت می کنند و فیلیال ها و دفاتری در این شهر دارند. برخی از بانک های معروف در نوا گوریکا عبارتند از: unicredit، intesa sanpaolo، unicredit bank austria و بانک های محلی مانند nova ljubljanska banka و nova kreditna banka maribor.

این بانک ها خدمات متنوعی از جمله بانکداری اسلامی، اعتبارات تجاری و مسکن، وام ها و محصولات سرمایه گذاری را در این منطقه ارائه می دهند.

تأثیر بانکداری بر اقتصاد نوا گوریکا

بانکداری بر اقتصاد نوا گوریکا تأثیر قابل توجهی داشته است و نقش مهمی در پیشرفت این شهر در حوزه های مختلف داشته است. بانکداری نه تنها امکانات مالی و اعتباری برای ساکنان و کسب و کارهای محلی فراهم می کند، بلکه اشتغال و ارتباطات بین المللی را نیز تقویت می کند.

ایجاد اشتغال

صنعت بانکداری یکی از بزرگترین اشتغال دهنده ها در نوا گوریکا است. تعداد زیادی از مردم در بخش بانکداری مشغول به کار هستند و