پشتیبانی : 021 - 2842 - 6599

استعلامشماره شباشبا ملیشبا ملتشبا صادرات
شبا سپه
Teploye in Russian Federation

Teploye in Russian Federation

نام های دیگر : Teploe , Teploje , Teploye , T�ploye ,

موقعیت مکانی روی نقشه :برای مشاهده نقشه کلیک کنید

اقتصاد وتاریخ و بانکداری شهر تپلویی در جمهوری روسیه

شهر تپلویی یکی از شهرهای پرجمعیت و مهم در مستانه‌ای شمالی میباشد.شماره شبا بانک ملت نامگذاری شده در سال 1975، این شهر سابقه ای باشکوه و طولانی در زمینه اقتصاد و تاریخ دارد. اقتصاد تپلویی به گونه‌ای است که توجه بسیاری را به خود جلب کرده است و بانکداری نیز در این شهر به خوبی توسعه یافته است.

تاریخچه شهر تپلویی

شکل‌گیری شهر تپلویی به دوره‌ای برمیگردد که روسیه تحت تسلط شاهنشاهی ایران بود.تبدیل کارت به شبا بانک ملت این ناحیه در آن زمان با نام تپابلغد نامیده میشد. پس از آنکه روسیه این منطقه را تصرف کرد، نام آن به تپلویی تغییر یافت. تپلویی اصلی ترین شهر این منطقه و یکی از پرجمعیت ترین شهرهای روسیه میباشد.

اقتصاد شهر تپلویی

اقتصاد تپلویی بر مبنای بخش های صنعتی و خدماتی تقسیم شده است.تبدیل کارت به حساب بانک ملت شهر تپلویی شناخته شده به عنوان یکی از مراکز کشاورزی و صنعتی روسیه میباشد. از جمله صنایع مهم این شهر میتوان به تولید ماشین آلات کشاورزی، فولاد و بتناری ها اشاره کرد. تولید و فرآوری محصولات کشاورزی مانند گندم، جو، کلزا و سیب زمینی نیز در شهر تپلویی بسیار پررنگ است. این شهر برای بسیاری از مراکز استراتژیک روسیه نقش فوق العاده‌ای را دارد و میتوانح نمونه‌ای از برخی از مزیت‌های شهرهای صنعتی روسیه باشد.

بانکداری در شهر تپلویی

بانکداری در شهر تپلویی به خوبی توسعه یافته است و بانک‌های متعددی در این شهر فعالیت میکنند.تبدیل شماره حساب به شبا بانک ملت بانک‌ها در تامین مالی برای کسب و کارهای محلی و بین المللی تاثیر بسزایی دارند و برای توسعه اقتصاد شهر تپلویی بسیار حیاتی هستند. در حال حاضر، بانک جمهوری روسیه، بانک تپلویی و بانک مرکزی روسیه بزرگترین بانک‌های فعال در این منطقه هستند.

از خدمات بانکی در شهر تپلویی میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  • حساب‌های جاری برای ساکنان و کسب و کارها
  • امکان حوالجات ملی و بین المللی
  • برون مرزی الکترونیکی
  • وام های تجاری و شخصی
  • خدمات ارزی

نتیجه گیری

شهر تپلویی با دارا بودن سابقه تاریخی غنی و اقتصادمتنوع، یکی از شهرهای مهم و توسعه یافته در روسیه است. بانکداری نیز در این شهر توسعه بسیاری داشته و باعث رونق اقتصادی شده است. بانک‌های متعددی در تامین مالی برای کسب و کارهای محلی و بین المللی تاثیر بسزایی دارند و برای توسعه اقتصاد شهر تپلویی بسیار حیاتی هستند.