پشتیبانی : 021 - 2842 - 6599

استعلامشماره شباشبا ملیشبا ملتشبا صادرات
شبا سپه
Tarskoye in Russian Federation

Tarskoye in Russian Federation

نام های دیگر : Angusht , Angushty , Tarskoe , Tarskoje , Tarskoye ,

موقعیت مکانی روی نقشه :برای مشاهده نقشه کلیک کنید

اقتصاد، تاریخ و بانکداری شهر تارسکویی در جمهوری روسیه

شهر تارسکویی یکی از شهرهای مهم و صنعتی در ناحیه تلمنکائسکی در جمهوری روسیه است.شماره شبا بانک پاسارگاد این شهر با جمعیت بالا و صنایع پرورش دام، شیلات و استخراج فلزات ارزشمند، یکی از اقتصادهای پیشرو در جمهوری روسیه است. طراحی شهری زیبا و امکانات بانکی مناسبی که در این شهر موجود است، باعث شده تا تارسکویی به یک قطب مالی در منطقه تلمنکائسکی تبدیل شود.

تاریخچه

تارسکویی یکی از شهرهای قدیمی در منطقه تلمنکائسکی است و تاریخچه طولانی و بزرگی دارد.تبدیل کارت به شبا بانک پاسارگاد این شهر در سال 1670 به عنوان یک دهکده کوچک در امپراطوری روسیه تاسیس شد. در قرن هفدهم و هجدهم، تارسکویی به عنوان یک مرکز تجاری و صنعتی مهم در منطقه شناخته شد و به سرعت توسعه یافت.

در سال 1917، با قرار گرفتن روسیه در دوران بلشویک و ایجاد جمهوری شوروی، تارسکویی همانند سایر شهرهای روسیه تحت تأثیر تغییرات اقتصادی، اجتماعی و سیاسی قرار گرفت.تبدیل کارت به حساب بانک پاسارگاد در دوران شوروی، تارسکویی به عنوان یک مرکز صنعتی بزرگ شناخته می‌شد و تولیدات مهمی در زمینه فولاد، مواد شیمیایی، الکترونیک و ماشین آلات داشت.

اقتصاد

اقتصاد تارسکویی به دلیل وجود صنایع متنوع، به ویژه در زمینه نیروگاه‌های هسته‌ای، تولید آهن و فولاد، پرورش دام و تولید محصولات کشاورزی، بسیار پررنگ است.تبدیل شماره حساب به شبا بانک پاسارگاد این شهر دارای یکی از بزرگترین مناطق صنعتی در ناحیه تلمنکائسکی است و بیش از 50٪ صنایع جمهوری روسیه در این منطقه واقع شده است.

تارسکویی به عنوان یکی از مراکز تولید برق در جمهوری روسیه شناخته می‌شود.تبدیل شبا به حساب بانک پاسارگاد در این شهر نیروگاه‌های هسته‌ای بزرگی وجود دارد که انرژی برق مورد نیاز منطقه را تأمین می‌کنند. این نیروگاه‌ها به عنوان منابع درآمدزا برای شهر و استان عمل می‌کنند و بیش از 30٪ درآمدهای تارسکویی را تأمین می‌کنند.

صنایع دامداری و شیلاتی نیز در تارسکویی بسیار رونق دارند. شهر به واسطه رونق واحدهای پرورش دام و پرورش ماهی در سطح ملی و حتی بین‌المللی شهرت دارد. تجارت صادرات و واردات محصولات دامی و شیلاتی به دلیل کیفیت بالا و قابلیت رقابت بازار بین‌المللی بسیار موفق است.

بانکداری در تارسکویی

صنعت بانکداری در تارسکویی بسیار پیشرفت کرده است و بیشتر بانک‌های معتبر جمهوری روسیه در این شهر شعبه دارند. بانک‌ها در ارائه خدمات بانکی شامل امور سرمایه‌گذاری، وام‌های تجاری و شخصی، صدور کارت‌های اعتباری و مدیریت مالی بسیار فعال هستند.

بانک مرکزی روسیه نیز در تارسکویی نمایندگی دارد و نقش کلیدی در نظارت بر عملکرد بانک‌های مختلف در این شهر دارد. از آنجا که تارسکویی از لحاظ اقتصادی و مالی بسیار حیاتی است، بانک مرکزی تلاش می‌کند تا استحکام بیشتری به اقتصاد این شهر ببخشد و اقدامات لازم را از طریق بانک‌ها انجام دهد.

جمع‌آوری داده‌ها و آمارها

بر اساس آمارها و داده‌های ارائه شده توسط بانک مرکزی روسیه، تارسکویی در زمینه تولید فولاد و الکترونیک بین صنایع دیگر کشور برتری دارد. در سال 2020، تولید آهن و فولاد در تارسکویی به بیش از 5 میلیون تن رسید و برای شهر و اقتصاد جمهوری روسیه منبع درآمدزا بود.

بانک‌ها در تارسکویی در سال 2020 گردش مالی بالایی داشتند و بخش قابل توجهی از درآمدهای این شهر را تأمین می‌کردند. تعداد حساب‌های بانکی در این شهر نیز روند رشد قابل ملاحظه‌ای داشته است و مشتریان