پشتیبانی : 021 - 2842 - 6599

استعلامشماره شباشبا ملیشبا ملتشبا صادرات
شبا سپه
Dolzhanskaya in Russian Federation

Dolzhanskaya in Russian Federation

نام های دیگر : Doljansk , Dolshanskaja , Dolzhanka , Dolzhanskaja , Dolzhanskaya , Dolzjanskaja , Stanitsa Dolzhanskaya ,

موقعیت مکانی روی نقشه :برای مشاهده نقشه کلیک کنید

معرفی شهر دولجانسکایا در فدراسیون روسیه

شهر دولژانسکایا، یکی از شهرهای زیبا و مهم در فدراسیون روسیه است.شماره شبا بانک صنعت و معدن این شهر در استان روستوف و در نزدیکی رودخانه‌ی دون قرار دارد. مساحت این شهر حدود ۵۳۰ کیلومتر مربع است و جمعیت آن در سال ۲۰۲۱ حدود ۲۰۰٬۰۰۰ نفر بود.

تاریخچه

شهر دولژانسکایا تا دوره‌ی اولیه‌ی جنگ جهانی دوم یکی از نقاط مهم در تجارت شمال و جنوب روسیه بود.تبدیل کارت به شبا بانک صنعت و معدن در این دوره، تمام تجارت از طریق رودخانه‌ی دون صورت می‌گرفت و شهر دولژانسکایا به عنوان یکی از نقاط عبور تجارتی بسیار مهم به شمار می‌رفت. با شروع جنگ جهانی دوم، این شهر نقطه‌ای استراتژیک برای اشغال آن بود و طی نبردی شدید بین آلمان و روسیه، شهر کاملا ویران شد. اما پس از پایان جنگ، شهر به تدریج بازسازی شد و تاکنون نقطه‌ای مهم در تجارت و اقتصاد منطقه محسوب می‌شود.

اقتصاد

اقتصاد شهر دولژانسکایا سه بخش اصلی تجارت، کشاورزی و صنعت را در بر می‌گیرد.تبدیل کارت به حساب بانک صنعت و معدن

تجارت

با توجه به موقعیت جغرافیایی شهر دولژانسکایا در نزدیکی رودخانه‌ی دون، تجارت یکی از بخش‌های حیاتی اقتصادی این شهر است.تبدیل شماره حساب به شبا بانک صنعت و معدن این شهر به عنوان یکی از مراکز تجاری و ماجراجویی در استان روستوف شناخته می‌شود. از دیگر مزیت‌های تجارت در این شهر می‌توان به آزادی‌های بیشتر بین المللی، تنوع محصولات و خدمات، و حمایت دولت اشاره کرد. برای توسعه و رشد تجارت، شهر دولژانسکایا مجموعه‌ی ایستگاه‌های فروش، مراکز خرید، ورشکستگی‌ها، و محل هایی را برای راه اندازی فروشگاه‌ها و شرکت‌ها در نظر گرفته است.

کشاورزی

کشاورزی یکی دیگر از عوامل مهم در اقتصاد شهر دولژانسکایا است.تبدیل شبا به حساب بانک صنعت و معدن تولید محصولات گیاهی و دامی بسیار زیادی در این شهر انجام می‌شود. به عنوان مثال، کشاورزان در دولژانسکایا گندم، جو، ذرت، عدس، و حبوبات دیگر را تولید می‌کنند. همچنین، دامداری به عنوان یکی از کسب و کارهای اصلی در این شهر رونق دارد و تولید محصولات لبنی و گوشتی از این عملکرد بهره برداری می‌شود.

صنعت

صنعت نیز از حیاتی‌ترین بخش‌های اقتصادی شهر دولژانسکایا است. شهر دولژانسکایا برخی از صنایع مهم را در بر می‌گیرد که از جمله آنها می‌توان به تولیدی‌ها، فراوری مواد غذایی، ساخت و ساز، و صنعت خودروسازی اشاره کرد. این صنایع واقعیتی‌هایی مهم از اقتصاد شهر دولژانسکایا است و در توسعه اقتصادی آن نقش بسیار مهمی دارند.

بانکداری

همانطور که اشاره شد، شهر دولژانسکایا به عنوان یکی از مراکز تجاری و مهم استان روستوف محسوب می‌شود. این شهر تعداد بسیار زیادی از بانک‌ها و مؤسسات مالی دارد که نقش بزرگی در ارائه خدمات مالی به افراد و شرکت‌ها در منطقه و کشور دارند.

بانک مرکزی روسیه

بانک مرکزی روسیه نقش بسیار حیاتی در سیاست‌های مالی و اقتصادی کشور دارد. این بانک تمامی امور ارزی، نظام پولی، استقراضی، و سیاست‌های اقتصادی کشور را در دست دارد. بانک مرکزی روسیه نیز به عنوان بانکی رسمی در شهر دولژانسکایا حضور دارد و خدمات خود را به مردم و شرکت‌های محلی در این شهر ارائه می‌دهد.

بانک‌های خصوصی

علاوه بر بانک مرکزی، در شهر دولژانسکایا تعداد زیادی بانک خصوصی نیز فعالیت می‌کنند. این بانک‌ها خدمات مختلفی از جمله حساب‌های جاری، سپرده‌های بانکی، امانت‌داری، و وام‌ها ر