پشتیبانی : 021 - 2842 - 6599

استعلامشماره شباشبا ملیشبا ملتشبا صادرات
شبا سپه
Dedovsk in Russian Federation

Dedovsk in Russian Federation

نام های دیگر : Dedovo , Dedovs'k , Dedovsk , Dedovskaj , Dedovskiy , Dedowsk , Diedowsk , Dzedausk , D�dovsk , ddwfsk , dedobseukeu , dedofusuku , dydwfsk , dykwwsk , jie duo fu si ke , , , , , , , , , , ,

موقعیت مکانی روی نقشه :برای مشاهده نقشه کلیک کنید

درباره شهر ددوفسک

ددوفسک شهری در جمهوری روسیه است که در منطقه مسکو قرار دارد.شماره شبا بانک مسکن این شهر جزء شهرستان نخستینسکی است و در کیلومترهایی جنوب غربی مسکو واقع شده است. شهر ددوفسک بر اساس مطالعات اخیر جمعیتی در سال ۲۰۱۰، تنها ۴۹،۵۵۹ نفر جمعیت داشته است.

تاریخچه

ددوفسک از زمان های قدیم به عنوان یکی از روسیه روستاهای حاشیه ای شناخته شده است.تبدیل کارت به شبا بانک مسکن اما این شهر به مرور زمان به مرکز تجارتی و مالی تبدیل شد. تاریخ ددوفسک به سال ۱۷۰۸ برمی گردد و در طول قرن های ۱۸ و ۱۹ قرن، توسعه تجارت و بانکداری در این شهر به شدت افزایش یافت.

یکی از رموز موفقیت اقتصادی ددوفسک، وابستگی اقتصادی شهر به سرمایه گذاران خارجی بود.تبدیل کارت به حساب بانک مسکن در طول تاریخ، این شهر به عنوان یک قطب تجارت و بانکداری شناخته می شد و بانک های بزرگ اروپایی همچون بانک نویسکی و بانک راشیا اعمال شعبه در این شهر داشتند. این بانک ها به ددوفسک به دلیل برخورداری از مزایای مالی، شعبه هایی را تأسیس کردند و در بپروردن صنایع و بازارهای مالی شهر نقش بزرگی داشتند.

بانکداری در ددوفسک

از اوایل تأسیسات بانکی در ددوفسک، بانک نویسکی به عنوان یک بانک عمده در این شهر شناخته شده است.تبدیل شماره حساب به شبا بانک مسکن این بانک در سال ۱۹۰۷ تأسیس شد و به همه اقتصاد این شهر حاکم شد. یکی از مزایای استفاده از این بانک امکان اعتبار مسکو و سایر مناطق روستایی در ددوفسک بود که به تجاران و کارخانه داران شهر امکان فعالیت می داد. همچنین، این بانک به مرکزیت ددوفسک، بازارهای مالی و بورس ارز را ایجاد کرد.

با توسعه سیستم بانکی، اقتصاد شهر به شدت رشد کرد.تبدیل شبا به حساب بانک مسکن بانک ها به شرکت های موجود در ددوفسک امکان می دادند تا بدون مشکل تأمین مالی، توسعه را در صنایع مختلفی از جمله بهداشت، حمل و نقل، ساخت و ساز و غیره در پیش بگیرند.

اقتصاد و صنعت ددوفسک

ددوفسک یک شهر صنعتی و تجارتی است که به عنوان یکی از نقاط مهم صنعتی روسیه شناخته می شود. به عنوان یک شهر با امکانات تجاری برتر، ددوفسک جلب سرمایه گذاری های بسیاری در صنایع مختلف از جمله نساجی، فلزی، الکترونیک و غیره کرده است. همچنین، ددوفسک یکی از مراکز صادرات برتر روسیه به کشورهای همسایه است.

این شهر به دلیل واجذابیت های اقتصادی خود، توانسته است کارخانه های بزرگی را در زمینه تولید اتومبیل، ماشین آلات صنعتی، الکترونیک و غیره به وجود آورد. به علاوه، ددوفسک نقش مهمی در صنعت حمل و نقل با تأسیس شرکت های حمل و نقل بزرگی همچون شرکت هواپیمایی ددوا، شرکت حمل و نقل جاده ای ددوما و شرکت حمل و نقل ریلی دادرصی تأسیس کرده است.

جامعه مالی ددوفسک

جامعه مالی در ددوفسک به خاطر تأسیس بانک ها و سازمان های مالی بزرگ دارای یک نقش بسیار مهم است. بانک نویسیک را می توان به عنوان بانک عمده ددوفسک و سیستم بانکداری مرکزی در ددوفسک توصیف کرد. این بانک در طول تاریخ بسیاری از ارزهای خارجی از جمله دلار، یورو و یوان را به عنوان واحد پول به شماره یک شناخته می شد. برخی از بانک های معتبر روسیه همچون بانک راشیا نیز در ددوفسک شعبه داشتند و به شهر اعتبار و ثبات مالی بخشیدند.

نتیجه گیری

ددوفسک به عنوان یکی از نقاط مهم صنعتی و مالی روسیه، تاریخچه طولانی ای از تجارت و بانکداری دارد. از طریق تأسیس بانک ها بزرگی همچون بانک نویسکی و همچنین ب