پشتیبانی : 021 - 2842 - 6599

استعلامشماره شباشبا ملیشبا ملتشبا صادرات
شبا سپه
Tulucesti in Romania

Tulucesti in Romania

نام های دیگر : Tulucesti , Tuluceti

موقعیت مکانی روی نقشه :برای مشاهده نقشه کلیک کنید

اقتصاد و تاریخ و بانکداری شهر تولوچستی در رومانی

شهر تولوچستی یکی از شهرهای بزرگ در کشور رومانی است.شماره شبا بانک پاسارگاد این شهر با تاریخ و تاریخچه ای بسیار دیرینه آشنا است و تاثیرات اقتصادی و بانکداری جدیدی داشته است. در این مقاله قصد داریم به بررسی این تاریخ و اقتصاد و بانکداری شهر تولوچستی بپردازیم.

تاریخ و تاریخچه

شهر تولوچستی در استان کوینتا معتبر واقع شده است.تبدیل کارت به شبا بانک پاسارگاد این شهر در سال ۱۴۵۸ توسط والاک شماری که از جنگاوران دیگر همراه با نجیب زادگان او در آن سال ورود کرده اند تاسیس شد. در آن زمان، تولوچستی یکی از مناطق مهم تورکی click here - کشور رومانی بود و تا حدودی پایتخت استان به شمار می آمد. شهر تولوچستی در طول تاریخ دست به زمین کرده و با همکاری با سایر شهرها و فرهنگ های مختلف، رشد و پیشرفتی چشمگیر داشته است.

اقتصاد

اقتصاد شهر تولوچستی بر اساس کشاورزی، صنعت و خدمات توسعه یافته است.تبدیل کارت به حساب بانک پاسارگاد به علت موقعیت جغرافیایی شهر در نزدیکی دریای سیاه، کشاورزی از بخش مهمی از اقتصاد تولوچستی تشکیل می دهد، محصولاتی مانند گندم، جو، عدس، سیب زمینی، خیار، گوجه فرنگی و سیبشیر را تولید می کند. صنعت نیز در این شهر به خوبی توسعه یافته است با تولید محصولاتی مانند قطعات خودرو، مواد شیمیایی، ماشین آلات متنوع و مصالح ساختمانی. این صنایع نیز برای بالا بردن اقتصاد این شهر بسیار مورد تاکید قرار می گیرد.

بانکداری

بانکداری نیز یکی از عوامل مهم در اقتصاد شهر تولوچستی محسوب می شود.تبدیل شماره حساب به شبا بانک پاسارگاد شهراد که یکی از بزرگترین بانک های این شهر است، خدمات بانکی و مالی متنوعی را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. بانک شهراد از زمان تاسیس خود در سال ۱۹۸۸ تاکنون، به عنوان یکی از بانک های معتبر و قابل اعتماد در تولوچستی شناخته می شود. بیشترین خدمات این بانک شامل اعطای وام های مسکن، وام های خرید خودرو و سپرده گذاری در سپرده های ساده و سرمایه گذاری می باشد.

نتیجه گیری

با توجه به تاریخ و تاریخچه طولانی و غنی، اقتصاد متعادل و صنعت پیشرفته، شهر تولوچستی یکی از شهرهای مهم و مزیت دار در کشور رومانی است.تبدیل شبا به حساب بانک پاسارگاد با داشتن تولید برخی از محصولات کشاورزی و صنعتی، به همراه بانکداری پیشرفته، این شهر به عنوان یک مرکز اقتصادی و تجاری پر رونق در منطقه شمال شرقی رومانی شناخته می شود..شهراد به عنوان یکی از بانک های اصلی در این شهر تولیدغیر متعارف خود را برای پیشرفت شهروندان رومانی افزایش می دهد و به ان عمده ترین خدمات بانک داری خود را اراعه کرده.