پشتیبانی : 021 - 2842 - 6599

استعلامشماره شباشبا ملیشبا ملتشبا صادرات
شبا سپه
Dumitrita in Romania

Dumitrita in Romania

نام های دیگر : Dumitrita , Dumitria

موقعیت مکانی روی نقشه :برای مشاهده نقشه کلیک کنید

تاریخچه و اقتصاد و بانکداری شهر دومیتریتا در رومانی

دومیتریتا شهری زیبا و تاریخی در کشور رومانی است.شماره شبا بانک ملل با پایتخت بخش سونتانا مالانخ که در شمال غربی رومانی قرار دارد. دومیتریتا یکی از شهرستان های استان ماریوپول می باشد و حدود ۱۳۰ کیلومتری نیش است. این شهر با جمعیتی حدود ۱۱۰۰۰ نفر به عنوان یکی از مناطق گردشگری معروف در این منطقه شناخته می شود. علاوه بر طبیعت بکر و زیبا، دومیتریتا چندین بنای تاریخی و فرهنگی دارد که موجب می شود تعداد زیادی از گردشگران برای بازدید به این شهر بروند.

اقتصاد

اقتصاد دومیتریتا به طور کلی متکی بر توریسم و کشاورزی است.تبدیل کارت به شبا بانک ملل مناظر طبیعی زیبا و آثار تاریخی شهر، مقصدی محبوب برای گردشگران داخلی و خارجی است. توریسم درآمد زیادی برای پایانه اقتصادی شهر ایجاد می کند. این درآمد همچنین موجب ایجاد شغل در بخش خدمات می شود، زیرا هتل ها، رستوران ها و فروشگاه ها بسیاری نیاز به نیروی کار دارند.

بخش کشاورزی نیز نقش مهمی در اقتصاد دومیتریتا ایفا می کند.تبدیل کارت به حساب بانک ملل خاک حاصلخیز این منطقه، کشاورزی را بسیار توانمند می کند. در شهرستان ماریوپول کشتارگاه های طیور و دام و ایستگاه های بزرگ تجمیعی محصولات کشاورزی وجود دارد که اقتصاد را تحت تاثیر قرار می دهد. همچنین، تولید دستی ها و صنایع دستی نیز یک بخش کوچک از اقتصاد دومیتریتا را تشکیل می دهد.

تاریخچه

در گذشته، دومیتریتا با نام dârvari شناخته می شد.تبدیل شماره حساب به شبا بانک ملل شهر از سده هشتم میلادی به وجود آمد و در طول تاریخ تحت حکومت چندین امپراطوری و دولت قرار گرفت. آثار تاریخی مهمی در شهر وجود دارد که به عنوان جاذبه های توریستی شناخته می شوند.

یکی از آثار تاریخی مهم دومیتریتا، قلعه sânzâieni است.تبدیل شبا به حساب بانک ملل این قلعه در سده هفتم میلادی ساخته شده است و مکانی شگفت انگیز برای علاقمندان به تاریخ و آرمان های قدیمی است. قلعه در محاصره کوهستان نیش قرار گرفته است و دیدنی های بسیاری در آن وجود دارد. در فصل توریسم، قلعه بازدیدکنندگان زیادی را به خود جذب می کند و از درآمد توریستی قابل ملاحظه ای بهره مند است.

بانکداری

بانکداری نقش مهمی در اقتصاد دومیتریتا ایفا می کند. در حال حاضر، شهر استقلالی و کشاورزی شده است و یک بانک محلی در آن وجود دارد. این بانک انتشار و مدیریت ابزارهای مالی را برای افراد و شرکت ها در این منطقه فراهم می کند. مشتریان بانک می توانند قرض بگیرند، سپرده برداری کنند و سایر خدمات بانکی را دریافت کنند.

بانک محلی در شهر کمک می کند تا امور مالی در این منطقه به خوبی اداره شود و سهام نقش به سزایی در اقتصادی قویتر دومیتریتا دارد. این سهام تعداد زیادی را استخدام می کند و برای مناطق محلی فرصت های شغلی ایجاد می کند.

نتیجه گیری

دومیتریتا شهری با میراث فرهنگی و طبیعی بسیاری است که گردشگران را به خود جذب می کند. اقتصاد شهر از توریسم و کشاورزی بهره می برد و بانک محلی نقشی مهم در اداره امور مالی ایفا می کند. این همگونه منطقه غنی و تنوع چشمگیری در زیرساخت های گردشگری و اقتصادی دارد و به طور کلی یکی از نقاط جذاب برای دیدن در رومانی است.