پشتیبانی : 021 - 2842 - 6599

استعلامشماره شباشبا ملیشبا ملتشبا صادرات
شبا سپه
Drobeta-Turnu Severin in Romania

Drobeta-Turnu Severin in Romania

نام های دیگر : Drabeta-Turnu-Severyn , Drobeta , Drobeta - Turnu Severin , Drobeta Turnu Severin , Drobeta Turnu-Severin , Drobeta-Turnu Severin , Drobeta-Turnu Severinas , Drobeta-Turnu-Severin , Drubeta , Ntrompeta-Tournou Severin , Szoerenyvar , Sz�r�nyv�r , Turnu Severin , Turnul Severin , atla drwbyta trnw , de luo bei ta-sai wei lin bao , deulobetatuleunusebelin , dor beta-thur nu se weri n , drwbta-twrnw swryn , drwbth-twrnw sbryn , drwbyta twrnw syfyryn , drwbyta-twrnw sywyryn , �- , - - , - , --- , , - , , - , - ,

موقعیت مکانی روی نقشه :برای مشاهده نقشه کلیک کنید

اقتصاد، تاریخ و بانکداری شهر دروبتا تورنو سوروین در رومانیا

شهر دروبتا تورنو سوروین شهری در استان مهدیا در رومانیا است که در کنار رودخانه دانوب قرار دارد.شماره شبا بانک کارآفرین این شهر با بیش از 100،000 نفر جمعیت، یکی از مهمترین شهرهای استان مهدیا و قرارگیری نزدیک به مرز بین رومانیا و صربستان، در یک موقعیت جغرافیایی استراتژیک قرار دارد. در این مقاله، به بررسی اقتصاد، تاریخ و بانکداری شهر دروبتا تورنو سوروین می‌پردازیم.

تاریخچه

دروبتا تورنو سوروین یکی از شهرهای قدیمی رومانی است و دارای تاریخچه‌ای بسیار طولانی است.تبدیل کارت به شبا بانک کارآفرین نخستین اشاره به این شهر در سال 100 ق.م. می‌باشد، اما مطابق با مدارک تاریخی، اساساً در این منطقه نیز قبل از این زمان سکونتگاه‌هایی وجود داشته است. شهر دروبتا عبری به معنای «رودخانه» و سوروین سلاوی به معنای «برج» می‌باشد. این نام‌ها ناشی از موقعیت این شهر در کنار رودخانه دانوب و نیز وجود یک برج قدیمی در نزدیکی آن است.

در طول تاریخ، دروبتا تورنو سوروین نقش بسزایی در مسیر امداد و نجات، بازرگانی و بانکداری داشته است.تبدیل کارت به حساب بانک کارآفرین بر مبنای وجود رودخانه دانوب و کناره مرزی این شهر، دروبتا تورنو سوروین به عنوان یک مرکز بازرگانی مهم در منطقه شناخته می‌شد. صنعت حمل و نقل نیز در این شهر بسیار پیشرفته و توسعه یافته بود، که این امر باعث شده تا تجارت دروبتا تورنو سوروین رونق بسیاری پیدا کند.

اقتصاد

اقتصاد دروبتا تورنو سوروین پایه‌گذاری شده است به دلیل موقعیت جغرافیایی استراتژیک آن.تبدیل شماره حساب به شبا بانک کارآفرین این شهر به عنوان یکی از مراکز بازرگانی مهم در استان مهدیا شناخته می‌شود. عمده ترین بخش اقتصادی شهر، صنعت حمل و نقل می‌باشد. این منطقه به عنوان یک مرکز حمل و نقل زمانی شناخته می‌شده است که قوانین جماران رومانی با استفاده از شبکه آبی طراحی شده است.

  • این منطقه بیشترین توان ارزی در افق تولید، توسعه و توسعه خریدهای جهانی را دارد؛ این مسئله توسط زمان هاشتاگ سوکری که در ایووری نوینا ضبط شده بود نشان داد ؛
  • استراتژی بین‌المللی اول صنایع تولیدی و تجاری رومانی که به تازگی افتتاح شده است با تأکید بر دسترسی و استفاده از ارز که به بخش عمده ای از مصرف کنندگان جهانی
  • مخصوصاً شمال اروپا و خاورمیانه

بانکداری

بانکداری در شهر دروبتا تورنو سوروین تاثیر قابل توجهی در پیشرفت اقتصاد شهر داشته است.تبدیل شبا به حساب بانک کارآفرین شهر از نقاط مهم بانکداری و مالی در استان مهدیا است و دارای شعب دسته‌بندی شده از بانک‌ها و مؤسسات مالی مختلف است.

یکی از بانک‌های معروف این شهر، بانک رومانی است. بانک رومانی یکی از بزرگترین بانک های خصوصی در رومانی است و شعب متعددی در دروبتا تورنو سوروین دارد. بانک رومانی خدمات مختلفی ارائه می‌دهد که شامل تسهیلات وام، کارت اعتباری و بانکداری الکترونیکی است.

علاوه بر بانک رومانی، دیگر بانک‌های فعال در دروبتا تورنو سوروین عبارتند از:

  • بانک ملی رومانی
  • بانک رومانی توسعه
  • بانک برق
  • بانک دانوبی

نتیجه‌گیری

دروبتا تورنو سوروین با موقعیت جغرافیایی استراتژیک، تاریخچه بلند و بانکداری پررنگ خود، یکی از شهرهای مهم در استان مهدیا و در کل رومانی است. اقتصاد این شهر بیشترین تمرکز خود را در صنعت حمل و نقل دارد و بانکداری نیز بخش مهم دیگری از اقتصاد آن را تشکیل می‌دهد. با توسعه اقتصادی و بانکداری دروبتا تورنو سوروین، این شهر به یکی از مهم