پشتیبانی : 021 - 2842 - 6599

استعلامشماره شباشبا ملیشبا ملتشبا صادرات
شبا سپه
Princenhage in Netherlands

Princenhage in Netherlands

نام های دیگر : Prinsenhage

موقعیت مکانی روی نقشه :برای مشاهده نقشه کلیک کنید

اقتصاد ، تاریخ و بانکداری شهر پرینسن‌هاخه در هلند

شهر پرینسن‌هاخه یکی از شهرهای کوچک و زیبای هلند است.شماره شبا بانک صنعت و معدن این شهر در استان بروابانت قرار دارد و جمعیت آن حدود ۱۰ هزار نفر می‌باشد. این شهر از نظر اقتصادی و تاریخی بسیار رونق دارد و نقش مهمی در تجارت و بانکداری کشور دارد. در این مقاله به تاریخچه اقتصادی و بانکداری شهر پرینسن‌هاخه خواهیم پرداخت و منابع تولید در این شهر را بررسی خواهیم کرد.

تاریخچه اقتصادی

شهر پرینسن‌هاخه به دلیل موقعیت جغرافیایی و مسیرهای تجاری مهمی که از آن عبور می‌کنند، از دوران قرون وسطی یک مرکز تجارت و بازرگانی بود.تبدیل کارت به شبا بانک صنعت و معدن در زمان حکومت تولستاین ، پرینسن‌هاخه یکی از شهرهای مهم تجاری در هلند بود و بیشتر تجارت آن حول عرصه دستکاری پارچه بود. در این دوران، تجارت و حمل و نقل به وسیله قایق‌های کوچک و رودخانه مارک شعبده بازی مهمی در رشد اقتصادی شهر داشت. تجارت پارچه در این شهر رونق فراوانی داشت و حتی مراکز تولید پارچه در اطراف شهر نیز بزرگ شده بود. امروزه همچنان صنایع غذایی، تولید مبلمان و تجارت یکی از منابع درآمد اصلی شهر محسوب می‌شوند.

بانکداری در پرینسن‌هاخه

بانکداری در پرینسن‌هاخه از دوران قرون وسطی شروع شده است.تبدیل کارت به حساب بانک صنعت و معدن در آن زمان، افراد ثروتمند از بانک هاونیو در آمستردام خود برای ذخیره پس‌انداز استفاده می کردند. با گذر زمان، بانک هاونیو شعبه های خود را در بسیاری از شهرهای هلند باز کرد و شعبه ای از بانک این معروفترین بانکداری در شهر پرینسن‌هاخه راه اندازی شد. امروزه، بانک هاونیو یکی از بزرگ ترین بانک های هلند است و در کل کشور شعبه های بسیاری دارد. این بانک انواع خدمات بانکی از جمله اعطای وام، صدور کارت های اعتباری و مدیریت حساب های بانکی را ارائه می دهد.

اقتصاد معاصر

اقتصاد شهر پرینسن‌هاخه به دلیل ارتباطات بیشتر با شهرهای اطراف متاثر از می شود.تبدیل شماره حساب به شبا بانک صنعت و معدن پرینسن‌هاخه در نزدیکی شهر بردا ی و روتردام قرار دارد که به عنوان استان‌های تجاری مهم در هلند شناخته می‌شوند. این شهرها، مراکز تجارت و بازرگانی بزرگی هستند که به شهر پرینسن‌هاخه ارتباط‌ های مناسب و مستقیم ایجاد می‌کنند. همچنین، شهرهاهی که در نزدیکی پرینسن‌هاخه قرار دارند، مراکز تولیدات صنعتی و کشاورزی بزرگی را در بر خواهند داشت.

جمع بندی

شهر پرینسن‌هاخه از لحاظ اقتصادی بسیار موفق بوده و نقش مهمی در تجارت و بانکداری کشور داشته است.تبدیل شبا به حساب بانک صنعت و معدن اقتصاد این شهر در گذشته بر اساس صنایع مختلفی بوده است و امروزه همچنان تولید مبلمان، صنعت غذا و تجارت از منابع اصلی درآمد این شهر محسوب می‌شوند. بانکداری نیز از دوران قرون وسطی در پرینسن‌هاخه شروع شده است و این شهر امروزه میزبان بیشتر شعب بانک هاونیو است. ارتباطات سریع و مستقیم شهر با شهرهای اطراف نیز باعث رشد اقتصادی پرینسن‌هاخه شده است.