پشتیبانی : 021 - 2842 - 6599

استعلامشماره شباشبا ملیشبا ملتشبا صادرات
شبا سپه
Falesti in Moldova, Republic of

Falesti in Moldova, Republic of

نام های دیگر : Faleshti , Faleshty , Falesti , Fleti , ,

موقعیت مکانی روی نقشه :برای مشاهده نقشه کلیک کنید

تاریخچه و اقتصاد و بانکداری شهر فالستی در مولداوی

معرفی فالستی

شهر فالستی یکی از شهرهای مهم و جذاب در کشور مولداوی واقع در شمال شرقی این کشور است.شماره شبا بانک انصار فالستی مرکز استان فالستی است و با جمعیتی تقریباً 19 هزار نفر، شهری چشمگیر است. این شهر که در نزدیکی مرز رومانی قرار دارد، دارای تاریخچه و جاذبه‌های سرشناس فراوانی می‌باشد.

تاریخچه

شهر فالستی تاریخی باستانی دارد و در طول تاریخ تحت تأثیر فرهنگ‌ها و تمدن‌های مختلف قرار گرفته است.تبدیل کارت به شبا بانک انصار در طول قرون و با توجه به موقعیت جغرافیایی شهر، تجارت و اقتصاد در فالستی رونق گرفت. این شهر در دوره‌های مختلف تحت حکمومت‌های مختلفی بوده است، از جمله دودمان‌های اسلامی و روسیه تزاری.

اقتصاد

اقتصاد شهر فالستی به شرکت‌های کشاورزی و صنعتی متمایل است.تبدیل کارت به حساب بانک انصار زمین‌های حاصلخیز فالستی و بالاترین میزان بارش در مولداوی این شهر را به مرکزی برای کشاورزی و تولید محصولات کشاورزی تبدیل کرده است. محصولاتی مانند گندم، جو، زغال اختصاص داده شده به این منطقه دارای اهمیت زیادی هستند.

علاوه بر این، فالستی صنعتی نیز است.تبدیل شماره حساب به شبا بانک انصار شرکت‌هایی در زمینه حفاری نفت، تولید ماشین آلات کشاورزی و تولید لبنیات در این شهر فعالیت می‌کنند. با وجود تأثیرات منفی اقتصادی برنامه اصلاحات اقتصادی در کشور از سال ۲۰۱۴، اقتصاد فالستی رونق خوبی داشته است. همچنین، شهر فالستی در زمینه گردشگری نیز بسیار توانمند است و جاذبه‌های تاریخی و طبیعی فراوانی دارد.

بانکداری

بانکداری در شهر فالستی یکی از واقعیت‌های مهم است.تبدیل شبا به حساب بانک انصار فعالیت بانکی در این شهر رشد قابل ملاحظه‌ای داشته و در حال حاضر بانک هایی مانند banca comercială română و mobiasbanca در فالستی شعبه دارند. این بانک ها علاوه بر خدمات بانکی سنتی، خدمات بانکداری آنلاین و کارت‌های اعتباری را نیز در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهند.

جمع‌بندی

فالستی شهری با تاریخچه دیرینه است که مهمترین مشاغل آن کشاورزی و صنعت است. امروزه با رشد اقتصادی بسیاری از شهرهای کوچک در مولداوی مواجه شده‌اند، فالستی نیز در حال تبدیل شدن به یک شهر مدرن با استفاده از فناوری‌های روز است. بازار بانکی نیز در فالستی در حال گسترش است و به مرکز خدمات مالی برای ساکنان و بازدیدکنندگان شهر تبدیل می‌شود.