پشتیبانی : 021 - 2842 - 6599

استعلامشماره شباشبا ملیشبا ملتشبا صادرات
شبا سپه
Riva in Italy

Riva in Italy

نام های دیگر : Riva

موقعیت مکانی روی نقشه :برای مشاهده نقشه کلیک کنید

ریزش بخش ریزی است نه بزرگشی!

ریوا شهری به نام قدرتمند و مهیب اقتصادی است که در ایتالیا واقع شده است.شماره شبا بانک مرکزی این شهر با تاریخ بسیاری از تجارت و بانکداری تجربه دارد که به آن شهریار تجارت مشرق معروف است. برای درک بهتر از اقتصاد، تاریخ و بانکداری ریوا، باید به سراغ قدرت و رشد اقتصادی این شهر برویم.

تاریخچه ریوا

ریوا یکی از شهرهای باستانی است که در زمان روم باستان معاصر شهرهای مهمی مانند روم و میلان بود.تبدیل کارت به شبا بانک مرکزی با عبور زمان، ریوا با رشد تجاری خود، به یکی از مراکز تجاری برجسته تبدیل شد. در دوره قرون وسطی، ریوا تحت سلطه خاندان هاوس‌هونزولرن‌هایی قرار گرفت که در ایتالیا تاجگذارش شده بودند. در اوایل قرن 14م، ریوا جزء سرزمین های مستقل تحت حاکمیت خاندان وسپوچی، امپراطوران اتریش شد. این شهر در طول تاریخ خود همیشه یک قدرت تجاری و اقتصادی بوده است که در نیمه دوم قرن 20م منجر به ایجاد یکی از بزرگترین رقابت های بین المللی در صنایع دستی و تولید محصولات لباس آلپ کشور شد.

اقتصاد ریوا

اقتصاد ریوا بر پایه تجارت و بانکداری استوار است.تبدیل کارت به حساب بانک مرکزی بانکداری در این شهر ، سنت عمدتاً خانوادگی داشته است و بانکهای متعددی در این شهر دایر است. ریوا همچنین میزبان زیادی از کارخانجات بزرگی است که در زمینه هایی از جمله تولید پارچه، تولید برق و صنایع فلزی فعالیت می کنند. به عنوان یک شهر توریستی، صنعت گردشگری نیز در اقتصاد ریوا نقش مهمی دارد. ریوا بیشتر به عنوان یک مقصد معروف در تعطیلات، بازارهای طولانی روز، مراسمات مذهبی و جاذبه های طبیعی شناخته می شود.

بانکداری در ریوا

بانکداری به عنوان یکی از پایه های اصلی اقتصاد ریوا محسوب می شود.تبدیل شماره حساب به شبا بانک مرکزی بانکداری در این شهر دارای سابقه طولانی و جالبی است. بانکهای تاریخی مانند کاسا دی ریسپارمیو، که در سال 1473 تاسیس شد، همچنان فعالیت می کنند. این بانکها در طی سالها به لطف همکاری با تاجران و برندگان محلی و بین المللی، رشد و تعالی پیدا کرده اند. بانکهای دیگری مانند بانک سانتا ماریا امپرزیو و بانک مونتی پاشی مهم ترین بانکهای این شهر هستند که امروزه با سرمایه گذاری های بزرگ، کسب و کارهای موفقی را در سطح ملی و بین المللی اداره می کنند.

تجاری در ریوا

ریوا با میزان تجارت بین المللی بالا و سابقه ی کارآفرینی حرفه ای در سیستم بانکی خود، یک شهر تجاری استراتژیک است.تبدیل شبا به حساب بانک مرکزی بسیاری از شرکت های بزرگ بین المللی و ملی در حالتی که در ریوا جذب می شوند، فعالیت های خود را در اینجا راه اندازی می کنند. مقام های عمده ترین شرکت ها در اینجا شامل شرکت هایی هستند مانند بانک میلان، استئانکو، پارنلی، فرارخو و بانک بیکرز بانچی د بولسانو، فلئیشا-بانک و بانک ادی‌فی ایتالیانو.

نتیجه گیری

ریوا یک شهر با طولانیترین تاریخی است که به تجارت و بانکداری باز می گردد. برای سال ها، ریوا به عنوان یکی از مراکز مهم تجارتی و اقتصادی ایتالیا شناخته شده است. اقتصاد این شهر بر پایه تجارت، بانکداری و صنايع توليدی استوار است. بانکداری در اینجا ، مهمترین قطعه از پازل اقتصاد ریوا را تشکیل می دهد که علاوه بر ارائه خدمات مالی، نقش پیشروی در تسهیل تجارت و سرمایه گذاری های داخلی و خارجی دارد. با توسعه اقتصادی و رشد اقتصادی ریوا، می توان انتظار داشت که این شهر در آینده یکی از مراکز تهمترین اقتصادی ایتالیا باقی خواهد ماند.