پشتیبانی : 021 - 2842 - 6599

استعلامشماره شباشبا ملیشبا ملتشبا صادرات
شبا سپه
Perego in Italy

Perego in Italy

نام های دیگر : Pelegum , Peregh , Perego , pei lei ge , perego , , , ,

موقعیت مکانی روی نقشه :برای مشاهده نقشه کلیک کنید

تاریخچه اقتصادی و بانکداری شهر پرگو در ایتالیا

پرگو شهری در منطقه لومباردیا غربی ایتالیاست که از نظر تاریخی و اقتصادی بسیار مهم است.شماره شبا بانک رسالت این شهر در حدود 40 کیلومتری میلان و در قسمت شرقی رود پو دره لمباری ایتالیا واقع شده است. پرگو با دارا بودن تاریخچه و فرهنگ غنی و همچنین برخورداری از واژگونی های طبیعی و جذاب، مقصد مهمی برای گردشگران داخلی و خارجی است. در این مقاله به بررسی تاریخچه اقتصادی و بانکداری پرگو خواهیم پرداخت

تاریخچه اقتصادی پرگو

پرگو در طول تاریخ خود با فعالیت در بخش های مختلف اقتصادی شهرهای ایتالیایی به عنوان مرکز تجارت و صنعت معرفی شده است. شهر تاریخی پرگو در قرون وسطی به عنوان مرکز تولید پارچه و محصولات نساجی شناخته شد. تجارت پارچه در این شهر به توسعه و رشد چشمگیری دست یافت و در زمان رنسانس در سراسر اروپا شهرت و سهم بیشتری را دست یافت. این تجارت پارچه علاوه بر سهم بالایی که در اقتصاد شهر داشته به خصوص بر بخش صادرات تاثیر بسزایی داشته و شهر را به یکی از مهمترین مراکز تجاری در ایتالیا تبدیل کرده است.

در قرن هجدهم و میان قرن های نوزدهم، صنعت نساجی شهر پرگو به سبب رونق صنایع دستی و صنایع پارچه در سرتاسر منطقه لومباردیا رشد چشمگیری داشت.تبدیل کارت به شبا بانک رسالت با ظهور انقلاب صنعتی در قرون نوزدهم و بیشتر شده نیاز به ماشین های پولکی، کم کم صنعت پارچه در پرگو به تولید و توسعه صنعتی پرداخت. صنعت پارچه در پرگو با برتری و کیفیت بالا به کارگاه های صنعتی تبدیل شد و این باعث شد که تولید کنندگان بیشتر و بهتری را به سمت این شهر معطوف کند.

بانکداری در پرگو

بانکداری به عنوان یکی از اصلی ترین عوامل در توسعه و رشد اقتصادی هر شهر و کشوری می تواند مهم باشد.تبدیل کارت به حساب بانک رسالت در پرگو همانطور که قبلا ذکر شد، تجارت پارچه و تولید صنایع دستی به رشد سریعتر این شهر کمک کرد. برای این کارگاه های صنعتی نیاز به تسهیلات مالی داشتند تا بتوانند هزینه های تولید را بپردازند و تولید را افزایش دهند. در این موقعیت شرکت های بانکی و مؤسسات مالی در پرگو نقش بسزائی داشتند و در رشد و پیشرفت اقتصادی این شهر تاثیرگذار بودند. بانک هایی مانند بانک محلی پرگو در این شهر دارای شغل ها و امکانات برای کمک به واحدهای تولیدی برای افزایش تولید و اشتغال بودند.

منطقه صنعتی پرگو

در سال 1960، در شهر پرگو منطقه صنعتی ایجاد شد که به گسترش صنعت و ایجاد شغل در پرگو کمک کرد. از این زمان به بعد تعداد زیادی شرکت در این منطقه صنعتی ثبت نام کردند و مجتمع های صنعتی در آن شکل گرفت. شرکت های بزرگی نظیر ایتالیانا، سومنلیه و اتراکتیو به عنوان مجتمع های صنعتی معروف در پرگو شناخته می شوند. این شرکت ها در بسیاری از صنایع متنوع فعالیت می کنند، از جمله صنایع خودروسازی، ماشین آلات، الکترونیک و پوشاک. نقش این شرکت ها در توسعه و رشد اقتصادی پرگو نتیجه حضور بانک ها و مؤسسات مالی توسعه شد.

نتیجه گیری

پرگو یکی از شهرهای مهم ایتالیا است که همچنان با رشد و توسعه اقتصادی خود ادامه می دهد.تبدیل شماره حساب به شبا بانک رسالت با تاریخچه اقتصادی چند قرنه و تجارت پارچه و تولید صنایع دستی، پرگو به عنوان یکی از مراکز تجاری و صنعتی مهم در ایتالیا شناخته می شود. نقش بانک ها و مؤسسات مالی در توسعه اقتصادی و اشتغال پرگو بسیار مهم است. همچنین، ایجاد منطقه صنعتی در پرگو باعث شده است که شرکت های بزرگی در این ش