پشتیبانی : 021 - 2842 - 6599

استعلامشماره شباشبا ملیشبا ملتشبا صادرات
شبا سپه
Natile Nuovo in Italy

Natile Nuovo in Italy

نام های دیگر : Natile Nuovo

موقعیت مکانی روی نقشه :برای مشاهده نقشه کلیک کنید

رقابت‌پذیری و اقتصاد شهر ناتیله نووو

ناتیله نووو یکی از شهرهای جنوبی مطلق ایتالیا است که در استان ناتیله قرار دارد.شماره شبا بانک گردشگری این شهر یکی از مهمترین مراکز اقتصادی و اجتماعی نیز در این بخش از کشور به‌شمار می‌رود. جمعیت شهر نووو حدود ۶۰۰٬۰۰۰ نفر است و از نظر اندازه جمعیت یکی از بزرگترین شهرهای استان ناتیله می‌باشد.

تاریخچه شهر نووو

تاریخچه شهر نووو به قرون وسطی بازمی‌گردد.تبدیل کارت به شبا بانک گردشگری این شهر از زمان تأسیس تاکنون در حال توسعه بوده و همچنان شاهد تغییرات مختلف زیبایی در ساختار شهر هستیم. این شهر در دوره رنسانس به سرعت رشد کرد و به یکی از مهمترین مراکز فرهنگی و هنری اروپا تبدیل شد. شهر نووو در طول تاریخ زمینه‌های اقتصادی و تجاری قوی داشته است و همچنان شاهد نقش مهمی در تجارت بین المللی ایتالیا می‌باشیم.

اقتصاد شهر نووو

صنعت

ناتیله نووو به عنوان یک شهر صنعتی مهم در ایتالیا، بیشتر به دلیل تولیدات کارخانجات خودش در صنایع الکترونیکی، خودروسازی و ماشین آلات کشاورزی شناخته می‌شود.تبدیل کارت به حساب بانک گردشگری این شهر همچنین یکی از مراکز تحقیقاتی مهم در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات است.

توریسم

شهر ناتیله نووو به دلیل فرهنگ و تاریخ عمیق خود جذابیت بسیاری در بین گردشگران بین المللی دارد. این شهر دارای چهار مکان تاریخی برجسته از جمله duomo di natale و castel nuovo است که هرساله تعداد بسیار زیادی گردشگر را جذب می‌کنند.

خدمات مالی

شهر ناتیله نووو به عنوان یکی از مراکز مالی مهم ایتالیا، بانک‌های بزرگی را در خود جای داده است. این بانک‌ها در ارائه خدمات بانکی به مردم و شرکت‌های مختلف شهر، نقش مهمی ایفا می‌کنند. اطلاعات بانکی نتیجه‌ای از انجام تراکنش‌های مالی است که بانک‌ها در رابطه با مشتریان خود ثبت می‌کنند. هر سازمان و مؤسسه ای دارای اطلاعات مالی می باشد و برای تامین منابع و تعیین راهبردهای سازمانی باید به اطلاعات مالی نیاز داشته باشد.

بانک‌های شهر نووو

بانک ملت

بانک ملت به عنوان یکی از بزرگترین بانک‌های ایران با مجوزی غیرمحدود از سوی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌کند.تبدیل شماره حساب به شبا بانک گردشگری این بانک با تجربه‌ی چهره‌های لوازم خانگی خود و برگزاری تخفیف‌های حجمی و رقابتی، جایگاه بسیار موفقی در عرصه‌ی بانکداری کشور دارد.

  • مزایای بانک ملت: ارائه کلیه خدمات بانکی از قبیل حساب‌های جاری، کارت‌های عضو شتاب و خدمات متنوع ارزی و سایر فعالیت‌ها از جمله بیت کوین و ارزهای صعیمی را دارد.تبدیل شبا به حساب بانک گردشگری
  • معایب بانک ملت: عدم ارایه خدمات آنلاین نیز از جمله‌ی معایب این بانک است.

بانک صادرات

بانک صادرات در ایران با عنوان رسمی صندوق وام صادرات ایران به عنوان بانک توسعه صادرات در سال ۱۳۵۰ تاسیس شده است. این صندوق در ابتدا دارای مالکیت دولت بوده است و اکنون به عنوان بانک دولتی فعالیت می‌کند.

  • مزایای بانک صادرات: ارائه خدمات گسترده‌ای به صادرکنندگان و تأمین اعتبارات اسنادی در راستای تسهیل تجارت خارجی از مزیت‌های این بانک می‌باشد.
  • معایب بانک صادرات: نبود نمایندگی بانکی و خدمات آنلاین در خارج از ایران از جمله معایب این بانک است.

شهر نووو، شهری که هر لحظه در حال رشد است

شهر ناتیله نووو با تاریخچه‌ی طولانی خود یک شهر پویا و رقابتی است. اقتصاد این ش