پشتیبانی : 021 - 2842 - 6599

استعلامشماره شباشبا ملیشبا ملتشبا صادرات
شبا سپه
Gravina in Puglia in Italy

Gravina in Puglia in Italy

نام های دیگر : Gravina in Puglia

موقعیت مکانی روی نقشه :برای مشاهده نقشه کلیک کنید

اقتصاد، تاریخ و بانکداری شهر گراوینا در استان پولیا در ایتالیا

شهر گراوینا در استان پولیا واقع شده است و یکی از شهرهای ساحلی زیبای جنوب ایتالیا است.شماره شبا بانک خاورمیانه شهر گراوینا چندین قرن قبل از عیسی مسیح بر روی تپه ای بنا شده است و تاریخ طولانی و جذابی دارد. در این مقاله به بررسی اقتصاد، تاریخ و بانکداری شهر گراوینا می پردازیم.

اقتصاد گراوینا

اقتصاد گراوینا به صورت اصلی بر مبنای کشاورزی و صنعت دریایی استوار است.تبدیل کارت به شبا بانک خاورمیانه منطقه پولیا که گراوینا در آن قرار دارد، مرکز تولید زیتون و روغن زیتون در ایتالیا است. کشاورزی و کشت زیتون از راه های اصلی ایجاد اشتغال در منطقه است.

صنعت دریایی نیز در گراوینا بسیار رونق دارد.تبدیل کارت به حساب بانک خاورمیانه بخش های مختلفی از اقتصاد محلی به صورت مستقیم یا غیر مستقیم به صنعت دریایی وابسته هستند. پرورش ماهی و ماهیگیری از منابع درآمدزای مهم است.

تاریخ گراوینا

شهر گراوینا تاریخی بسیار عمیق دارد که به قرون وسطایی بازمی‌گردد.تبدیل شماره حساب به شبا بانک خاورمیانه شهر در طول تاریخ بارها تحت تسلط امپراطوری روم قرار گرفته است. بخش هایی از ساختمان های تاریخی از این دوران در شهر باقی مانده است و اکنون به عنوان جاذبه های گردشگری معرفی می‌شوند.

یکی از معروف ترین ساختمان ها در گراوینا قلعه نورمان است.تبدیل شبا به حساب بانک خاورمیانه این قلعه در قرون وسطی ساخته شده و تا به امروز حفظ شده است. شما می توانید در قلعه نورمان مجموعه ای از نمایشگاه های تاریخی را ببینید و از منظره ای فوق العاده از شهر بالا لذت ببرید.

بانکداری در گراوینا

بانکداری در گراوینا، همانند بسیاری از شهرهای ایتالیایی دارای تاریخ عمیقی است. بانک سنتراله ییلیچه گراوینا (banca centrale gravinese) یکی از بانک های قدیمی تر در ایتالیا است که در سال 1908 تاسیس شد. این بانک تا به امروز به عنوان بانک محلی فعالیت می‌کند و خدمات مالی و بانکداری به اهالی گراوینا ارائه می دهد.

همچنین، بانکداری بین المللی نیز در گراوینا وجود دارد. بانک یونی کردیت داخلی (unicredit banca internazionale) یکی از بانک های بزرگ ایتالیا است که خدمات مالی و بانکداری را به صورت گسترده ارائه می دهد. این بانک کارگزاری ها و دفاتری در سراسر ایتالیا و در سایر کشورها نیز دارد.

جمع بندی

تاریخ و اقتصاد گراوینا نمونه ای از بینش و ثبات در حوزه بانکداری و مالی است. از سال های قدیم، بانک های محلی و بین المللی در این شهر فعالیت می کرده اند و به توسعه اقتصادی و ایجاد اشتغال کمک کرده اند. همچنین، برخی از اماکن تاریخی در گراوینا که در طول تاریخ حفظ شده اند، علاوه بر جذب گردشگران، به نماد این شهر به عنوان یک مرکز تاریخی و فرهنگی تبدیل شده اند.